Стратегічна помилка Савіка Шустера


09:21, 03 грудня 2016

10 років тому програми шанованого мною, безумовно видатного і талановитого Савіка Шустера викликали захоплення. Новий формат, нове подання. Діалог, питання в студії, нагальні теми та потреби суспільства - все це не могло не подобатись глядачам. Його передачі несли в собі все найновіше і найсучасніше з того, що могло бути в форматі політичного ток-шоу. Савік був неперевершеним.

Та особливо мені, що виріс з українським в серці, дуже сподобався чималий період, коли ведучий, фактично іноземець, потихеньку, маленькими кроками, обережно але впевнено починав розмовляти в своїх програмах українською мовою. Байдуже на те, що з акцентом, байдуже на те, що трішечки незграбно і тільки на початку програми, читаючи з папірця заготовлений текст... Починав говорити державною мовою країни, яка тепло та щиро зустріла журналіста. Державною мовою країни, в якій Савік почав фактично жити, працювати, заробляти... І він точно знав, розумів (та й зараз знає), що в будь-якій країні Європи він би так само міг працювати - за однієї умови! Шоу має мовитись мовою глядача.

Очевидно на якомусь етапі Савік схибив, зійшовши з того правильного шляху. Він перестав вважати, що Україна має суверенне право на свою мову. Перестав вважати українців за гордий, образливий народ. І обрав в решті решт за основну мову таку,  з якою йому було значно легше. Не треба було докладати "зайвих" зусиль. Какаяразніца? Дійсно, тоді різниці майже не було, це правда.

І це було ще далеко до сумнозвісних подій Майдану людської Гідності...Згодом, неочікувано для Савіка і багатьох, переважній більшості українців той язьік з "так історіческі сложилось", "какаяразніца" та "ми одін народ" став мовою окупанта. Та й цього разу не збагнули мільйони людей того, що не буде в Україні чужинець панувати. Разом з ними опинився й Савік... Язьік, цілком можливо не має значення. А мова для мене й інших українців має значення, КЛЮЧОВЕ! 

Вже невдовзі не буде того язьіка: спочатку в медіапросторі, а згодом - і в житті українців. Взагалі. Не вірите? Не вірте, наші шляхи розходяться.

P.S. Талановитий ведучий, журналіст допустився стратегічної помилки. Грошей окупантомовним ресурсам ніколи в житті не дам і всіх відмовлю від того. Слава Україні!
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Не свій серед чужих, не чужий серед своїх


Українцю, підтримай своїх! Не фінансуй окупанта!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Україна 2.0
148
Фінанси
22
Кулінарія
1
Гумор
27
Рибалка
0
Культура
55
Спорт
3
Історія
12
Авто/Мото
0
Муки вибору
5
Політика
147
Мова
88
Юля
44
Пєтя
11
Космос
9
Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Україна, Івано-Франківськ, Крим, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Кропивницький, Київ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади