Компанія «Лагуна» розпочала свою діяльність у далекому 2003 році. Вже в той час керівники компанії побачили новий ринок торгівлі на Україні, а саме: інтернет-торгівля.

Ось наша історія в інтернет-мережі:
Наша історія
Новітня історія

Мало хто вірив що це стане популярним і магазинів такого плану було дуже мало.Було поставлено завдання створити інтернет магазин. Не просто інтернет-магазин, а і його локальний варіант з можливістю установки і оновлення через інтернет (якщо хто пам'ятає, інтернет у той час був дорогий і не дуже швидкий) ...

За пів-року був створений перший прототип інтернет-магазину.Наша перша адреса в інтернеті була http://lagunashop.com.ua. Для розкрутки та популяризації проекту було прийнято рішення записати інтернет-магазин (інсталятор каталогу) на диск і роздати по офісах дніпропетровських компаній. Каталог містив близько 1000 позицій з усіма фотографіями, описом і навіть складом товару - таким якісним наповненням зараз не можуть похвастатся багато виробників,не кажучи про той час ... Але очікування керівників не виправдалися - ми випередили час і наші послуги Інтернет торгівлі були ще мало затребувані ... Проект закривати в цій непростій ситуації ніхто навіть не думав - настільки потужне було бажання засновників довести всім, і самим собі в першу чергу, що випереджати час хоч і дуже важко, але дуже правильно!

Було прийнято рішення наповнити каталог іншим товаром ... почався пошук постачальників - результатом цього в 2004 році в каталозі з'явилися перші комп'ютерні комплектуючі. Їх було мало, близько 300 найменувань - але це дало новий поштовх до популяризації сайту. Значить вектор напрямку був прийнятий вірно ... До 2006 року каталог становив вже близько 3000 найменувань - комп'ютерна тематика вичерпала себе (в плані нових позицій) і підійшла до межі - але в умовах зростаючої конкуренції стало ясно, що якщо магазин Лагуна буде схожий на конкурентів і обмежиться тим що вже є, то він загубиться серед сотень дрібних крамничок. Виправдовуючи свою назву «Електронний Універсальний Магазин» розпочато аналіз ринку побутової техніки.

Після місячного пошуку, з'являється перший постачальник побутової техніки з хорошим асортиментом та цінами. Починається нова ера розвитку магазину - за ці 3 роки дизайн сайту, як і його основа, зазнали значних змін.

До 2007 року магазин Лагуна підходить з асортиментом близько 8000 позицій.В цей же час закінчується реєстрація власної торгової марки «Лагуна» і як наслідок - реєстрація магазину в домені UA, і наше нове ім'я в мережі (діюча донині і тепер вже назавжди) - https://laguna.ua.

Починаючи з другої половини 2007 року магазин «Лагуна» починає бурхливо розвиватися ... в каталог додаються мобільні телефони, електроінструменти, різні послуги. З'являється нова послуга - ФІНАНСОВЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ. Керівництво бачить в цьому напрямку величезну перспективу і затребуваність. Але, на жаль, населення України, багато разів обдурене, погано сприймає нову інформацію про страхування, пенсійні фонди, ПІФи ... Цей факт анітрохи не засмучує колектив магазину, і ми продовжуємо удосконалювати свої навички у фінансовому консультуванні.

І ось настає квітень 2008 - у компанії Лагуна народжується новий абсолютна окремий напрямок діяльності, але дуже тісно пов'язаний з діяльністю магазину - а саме Фінансово Консультаційна Компанія «Лагуна» (скорочено ФКК «Лагуна»). Рішення це було назрілим, з готовою налагодженою системою обліку та кількома десятками перших навчених співробітників у цьому напрямку. Починається новий етап розвитку ... У зв'язку із значним збільшенням каталогу стає все складніше оновлювати вчасно ціни і назріває питання максимальної автоматизації цього процесу. Протягом двох місяців було створена потужна система автоматичної обробки, що дозволило проводити оновлення цін і наявність товарів кожні 3-5 днів (а на даний момент майже кожен день). Разом з цим модернізується каталог і разом з ціною з'являється реальний час зміни цієї ціни.

У січні 2009 року магазин розпочав тісну співпрацю з професійною дизайн-студією Андрія Янушкова. Завдяки цьому протягом 2009 року дизайн і функціональність сайту набули того вигляду, який зараз є. Сподіваємося, нова інтерпретація по-справжньому українського інтернет-магазину Вам припала до душі. Ми всі дуже старалися!

На даний момент в каталозі магазину більше двухсот тисяч товарів та послуг, з яких 80510 є в доступі на поточний момент!
І усе це можна купити в кредит на дуже вигідних умовах! Переходьте в каталог і переконайтеся у всьому самі.


З повагою, колектив компанії «Лагуна»!

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади