Флеш-моб: ОКУПОВАНА КРАЇНА


10:28, 01 січня 2017

Впродовж останніх років було багато дискусій щодо патріотизму українців. Цікаве питання: а хто має захищати державну цілісність України, кого це питання стосується безпосередньо? На думку спадає знов звернутись до основного Закону України - її Конституції:

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
...

Ця стаття має продовження, але я не маю за мету дублювати тут весь зміст основного Закону (кому цікаво, хто ще не читав чи є бажання ознайомитись - будь ласка, посилання є...), я хочу лише звернути увагу громади на її початок - вся суть тут вже є.

З огляду на ст.17, виходить що захищати державу ми маємо всі разом, весь український народ! Не лише воїни, що боронять кордони на сході. Так-так, обов'язком захищати Україну наділений кожен українець, кожен в кого є український паспорт!

З цим питанням ми визначились однозначно. Тепер давайте визначимось з іншим: а де кожен з нас має захищати державу, на котрому з кордонів? Ну, щодо захисту зовнішніх кордонів більш-менш зрозуміло. В тій же ст.17 функції захисту покладаються на армію. Та армія - це ж не все населення? Армія сьогодні налічує менше 1-го відсотка населення.

Що ж тоді мають робити решта - 99 з лишком % громадян?
 
Давайте почнемо з найголовнішого питання сьогодення - мовного. Мовне питання в руках ворогів роз'єднало українців, але воно ж нас і об'єднає руками і вустами патріотів!

Під час відвідувань будь-яких публічних закладів (магазини, крамниці, супермаркети, бутіки, ринки, перукарні, салони, кабінети, спортзали, басейни, тощо...) чекаємо на привітання від працівника закладу або вітаємось першими. В разі привітання чи відповіді на наше привітання російською мовою ввічливо, посміхаючись, дістаємо заздалегідь заготовлену листівку формату А5 і вручаємо порушнику законодавства. Без скандалів, зі словами: будь, ласка отримайте - це вам!

Наступні листівки роздруковуються на папері стандартного формату А4 таким чином, щоб з одного боку був текст першої сторінки, з іншого боку - другої. Таким чином, після розрізання ножицями отримуємо дві листівки (формату А5) потрібного змісту з обох боків.

Звернення до працівників публічних закладів - у форматі .doc
Звернення до працівників публічних закладів - у форматі .pdf

Додаткове роз'яснення для учасників флеш-мобу:

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про засади державної мовної політики

Розділ IX 
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ МОВНОЇ ПОЛІТИКИ"
Стаття 32. Відповідальність за порушення Закону України "Про засади державної мовної політики"
Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи, громадяни, винні у порушенні Закону України "Про засади державної мовної політики", несуть адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства України.

Слава Україні!
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Не свій серед чужих, не чужий серед своїх


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади