Сучасна українська пісня 2016-2018. Українці створюють справжні шедеври!


20:00, 09 жовтня 2016

Вільного часу в мене зазвичай обмаль, та коли таке траплялося останній місяць - то намагався послухати й подивитись улюблений музичний канал М2. Та не просто так :)

Так от, результатом тої насолоди є пропонований мною плей-лист, який кожен читач цієї статті може будь-коли та будь-де увімкнути та насолодитись. Сам чи з друзями. Вдома чи в гостях... Назвемо його умовно "Українські пісні 2016-2018". І хоча це не зовсім коректно (є пісні, що вийшли в світ раніше...), але класна пісня не має терміну придатності.

Прошу вибачення у виконавців, які з якихось причин не потрапили в добірку. Цілком можливо, я додам ваші виконання трохи згодом. 

Добірка має 3 непорушних правила:
1. Українські пісні.
2. Кліпи розташовані в порядку виходу в світ. Найновіші згори.
3. Ніколи, за жодних обставин, тут не буде москворотих пісень. Бандерівець.

Зауваження: добірка створена на розсуд та смак автора статті, тобто мене :)
Сподіваюсь, в мене непогане відчуття музики. Української музики! Вирішуйте самі:


Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Убий в собі окупанта або про стадний ефект.


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади