Змінити Україну чи допомогти ближньому через "Фейсбук"? Цілком реально: читайте далі!
16:01, 28 січня 2017
Колись я написав коротеньку статтю про надзвичайні (і мало чим обмежені) можливості фейсбуку. Та це була стаття, в якій я не розкривав всіх нюансів, секретів та власних знань - а просто написав: "Силенна сила Фейсбуку"!
Але настав час розкрити всі свої напрацювання та ідеї на широкий загал - заради високих цілей. А цілі в мене такі: заможна Україна з щасливими людьми, що живуть в мирі, любові і пам'ятають своїх справжніх Героїв - їх неоціненний подвиг, коли люди заради нашого щастя поклали своє життя чи здоров'я.
З чого почнемо? Давайте з теорії стосунків в соціальних мережах. Розглядатимемо найбільшу і найпотужнішу мережу у світі, з чималим потенціалом подальшого зростання в Україні. Як ви мабуть вже знаєте, в соціальній мережі Facebook є поняття "друзі" або ті, що стежать за дописувачем. В друзі зазвичай користувачі-початківці додають своїх близьких знайомих (родичів, колег по роботі, сусідів, однокласників, однокурсників або просто знайомих). Таким чином, соціальна мережа в такому випадку стає для користувача таким собі інформаційним полем, в якому ви можете стежити за активними дописувачами Фейсбуку - вашими близьким друзями. Скажімо, роздивлятись світлини одне одного - як найпопулярніший і найпоширеніший спосіб комунікацій.
Та ви вже знаєте, що є в фейсбуці також "лайки" - такі собі емоції у вигляді сердечка чи колобка, який може бути злим, здивованим, сумним або занадто веселим. Або просто традиційний нейтральний "лайк" у формі піднятого догори великого пальця. Ніколи не виникало питання: чому, незважаючи на шикарне (на ваш розсуд) повідомлення або репост чи світлину, якусь надзвичайно важливу розумну думку у вас немає лайків? Або їх ну дуже мало, кілька штук - і все... А як же в інших користувачів мережі стається так, що будь-яке їхнє повідомлення, яке може бути навіть не варте уваги, за півгодини набирає сотні, а за добу - вже тисячі вподобань? Як так виходить?
Все дуже просто: справа навіть не в тому, що більш успішні дописувачі - популярні зірки телебачення, шоумени чи публічні особистості. Справа в тому, що у вас замало друзів! Так-так, за мірками успішних, популярних особистостей 10-ть, 20-ть чи навіть 100 друзів - це дуже замало! Просто погляньте на кількість друзів у так званих "зірок" і ви побачите там зазвичай верхню межу, встановлену фейсбуком для будь-якого користувача: 5000. А крім друзів є ще й ті, хто стежать за особою - і вже ця кількість обмежень не має: ви можете побачити цю інформацію в профілі користувача (звичайно, якщо користувач не забороняв перегляд цих даних).
Так от тепер висновок перший: щоб донести будь-яку думку до багатьох людей та отримати шалену кількість вподобань та поширень вашого матеріалу, потрібно спочатку знайти значну кількість друзів - однодумців. Бо якщо ви познаходите собі номінальних друзів для кількості (чим грішать акаунти багатьох відомих людей, які скористались платними послугами агенцій з розкрутки акаунтів в соцмережах), то це все не те.
Про те, як знайти багато-багато друзів-однодумців, читайте в наступних матеріалах - далі буде...
Тепер про допомогу ближньому:
У боях на Світлодарській дузі загинув батько 5 дітей, кіборг Андрій "Сім'янин" Широков.
В кого є можливість допомогти: картка А-Банку 4323 3552 0116 2930 (Дружина "Сім'янина" Ганна Григорівна Счасна)