Власні заголовки та описи сторінок для соцмереж


11:24, 01 квітня 2017

Шановний партнере! 

Від 10 листопада 2015 року реалізовано нові необхідні функції для тих, хто активно пропонує товари магазину в соціальних мережах (Facebook, Vkontakte, Odnoklassniki, Twitter, Google+ та інші...) та заробляє на тому разом з магазином.
Відтепер Ви маєте можливість самостійно задавати заголовки сторінок (title), описи сторінок (meta name="description") а також світлину, яку буде показано в соцмережах після поширення.

Для цього слід, перебуваючи у VIP-зоні, перейти на поширювану сторінку (це може бути будь-яка сторінка сайту, наприклад головна чи каталог товарів чи картка конкретного товару) і прописати у нижній частині сторінки, після розділу "Питання-відповіді" у відповідних полях свої власні заголовок, опис сторінки та зображення.

Наприклад, Ви можете налаштувати показ цієї сторінки наступним чином:

Мені дуже сподобався цей смартфон! Він на 3 сімки і я бажаю його придбати - заголовок сторінки (title)
Я планую купити його, заробивши бонуси в партнерській програмі магазину "Лагуна" - опис сторінки (meta name="description")
... Та обрати будь-яку з фотографій (найкращу на Ваш погляд) цього смартфону з нашого сайту або будь-якого іншого сайту.

Ми навели лише приклад, а Ви та Ваша фантазія можуть створити справжній шедевр, який розійдеться по соціальним мережам та отримає купу лайків та поширень - а разом з тим реальних замовлень товарів. Можливо це буде щось про подарунок, чи про ваші пригоди на відпочинку, чи про побут... - вирішуйте самі!
Після індивідуального налаштування показу сторінки, поширте її в соцмережі та подивіться як виглядає Ваше повідомлення. У разі необхідності скоригуйте тексти та перегляньте знову і повторюйте ці дії, поки не отримаєте бажаний результат.

Пропонуємо протестувати нові функції вже зараз, отримати вдячних клієнтів, бонуси та збільшення знижки!

Facebook кешує сторінки (а відповідно тексти й зображення). Тому коли одразу не вийшов бажаний результат і незрозуміло що робити далі, скористуйтеся цією сторінкою - відладчиком від Facebook 

За допомогою цієї сторінки можна скидати кеш та надсилати нові варіанти поширення, допоки не досягнете ідеалу.

Будь ласка, якщо у Вас є питання з цього (або будь-якого іншого) приводу - поставте їх в цьому розділі.
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Товари безкоштовно. Це як?


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади