У часи надмірної кількості всієї інформації, що ллється на наш мозок звідусіль, цей процес здається неминучим - нав'язуваний телеканалами на угоду своїм власникам, рекламодавцям чи продюсерам контент значно програє тому, який ми можемо споживати на власний розсуд. Причини тут можуть бути найрізноманітнішими: не цікавлять серіали, низькопробні шоу, не влаштовує мова окупанта...
Давайте ж розберемось: як зробити з звичайного телевізора монітор, що виводитиме нам найцікавіший, найсмішніший, найпатріотичніший контент рідною мовою? Ще один нюанс: ми ж бажаємо сучасно, щоб було максимально зручно і комфортно? А що може бути комфортніше і зручніше, ніж знайти те що треба на смартфоні, а потім передати це для програвання на телевізорі? Напевне, що нічого - відтак давайте розбиратись:
Спочатку слід з'ясувати потенційні можливості вашого телевізора. У випадку більш-менш сучасних LCD - моделей (з роками випуску приблизно після 2010), цілком ймовірно телевізор вже має підключення до мережі інтернет (дротове або через Wi-Fi) і відповідно "SMART-TV". В цьому випадку вам вже пощастило (чудовий вибір був зроблений свого часу, що тепер надасть вам можливість не витрачати кошти на додаткове обладнання). І на допомогу нам прийде чудовий стандарт DLNA.
Інформація з Вікіпедії:
DLNA (Digital Living Network Alliance) — стандарт, який дозволяє сумісним пристроям передавати та приймати у домашній Wi-Fi або Ethernet мережі різний медіа-контент, а також відтворювати його онлайн (у поточному часі). Іншими словами, це технологія для з'єднання домашніх ПК, портативних пристроїв, ноутбуків та побутової електроніки в єдину цифрову мережу. Пристрої, які підтримують DLNA, за бажанням користувача можуть налаштовуватись і з'єднуватись у мережу автоматично.
Мабуть що найкраща програма (до речі, є й кілька інших), що об'єднає ваш android-смартфон (власники Apple - шукайте за аналогічною назвою) з SMART - телевізором:
Після встановлення програми на смартфон (планшет), відчиняємо і виконуємо найважливіше налаштування: "Local Renderer" - тиснемо - обираємо підключений до мережі телевізор (авжеж, телевізор на той час має бути увімкнуто!). Давайте тепер перевіримо на прикладі найпопулярнішого і напевне найбільшого відео-хостингу від корпорації Google: