Головна
Побутова техніка
Комп`ютери периферія
Телефони та аксесуари
Меблі
Інструменти
Товари для дітей
Туризм спорт відпочинок
Авто-техніка
Відеонагляд та охорона
Сейфи
Амуніція
Побутова хімія
Зоотовари
Сантехніка
Музичні інструменти
Ювелірні вироби
Їжа
Одяг та взуття
Канцтовари
Медтехніка
Текстиль
Товари для свят
Menu
search
napysaty
vhid
oбрані
kart

Блокування інтернет-тролів як необхідний та обов'язковий до виконання спосіб боротьби за Україну


12:30, 15 січня 2017


Блокування інтернет-тролів є надзвичайно важливим і дієвим способом боротьби з внутрішніми та зовнішніми ворогами України. 

Чому необхідно в обов'язковому порядку вдаватись саме до повного блокування?

Справа в тому, що за своєю суттю інтернет-тролінг направлений на деструктив, руйнування, псування відносин між людьми. Завдання тролінгу - внести розбрат між прихильниками однієї позиції (політичної, економічної, культурної тощо...). І треба визнати, тролі різної ступені кваліфікації (він невисокого до найвищого) з цим завданням справляються непогано.

Розпізнати троля - завдання зазвичай нескладне. Основні ознаки, що можуть вказувати на приналежність до тролів: відсутність активності в соцмережі (в стрічці практично нема повідомлень чи їх кількість підозріло замала, скажімо 1-2) + відсутність фотографії людини (натомість котики, конячки, песики, якісь мультяшні персонажі тощо...). Треба зауважити, що ці дві ознаки в справжнього троля присутні одночасно - тобто лише зображення котика замість людського обличчя не є достатньою ознакою троля. Слушне питання: а чому люди ставлять котиків замість облич? Тут є кілька пояснень: 1. У зв'язку з фактичною війною українці в окупації пишуть під псевдо, і правильно роблять. 2. Деякі люди, можливо соромляться свого обличчя з якихось причин.

Ще одним надійним способом розпізнати заробітчанина є його манера поведінки. Більшість тролів початкового рівня вкидають всього лише малозмістовне провокативне повідомлення. Найліпше цей процес можна побачити під час обговорень якихось суспільно-важливих тем, скажімо політичних. Справа в тому, що саме армія політичних інтернет-тролів є найчисленнішою - це не просто сотні, а подекуди тисячі персонажів мережі (за якими стоять цілі організації, розташовані як в росії, так і в Україні). Ця армія щедро фінансується своїми патронами, відтак за кожне повідомлення троль отримує кошти. В уьому випадку завдання троля просте: зробити "вкид". Далі йому нецікаво, тому що своє він вже відробив - і читачі коментарів побачать необхідну "реакцію спільноти".

Найкращим подразником в Україні і індикатором роботи тролів є Юлія Тимошенко. Саме під кожним повідомленням, в якому згадано Тимошенко, можна побачити купу такого беззмістовного лайна. Автор цієї статті впевнений, що ви неодноразово бачили оці дописи (вибачте за не зовсім літературну мову, але ж як воно є, то так і пишу):

- сучка
- тварь
- воровка
- хіхікала з путіним
- газ по 550 долларов
- лазаренковская подстилка

В принципі, цей список можна було б суттєво продовжити, та нема бажання засмічувати цим дешевим лайном зміст статті. Отож, після кількох десятків таких "змістовних повідомлень" в читача має складатись враження, що об'єкт обговорення (в цьому випадку) дійсно виглядає в очах інтернет-спільноти суцільним неперевершеним лихом. Ну а як же інакше - дивіться, про це ж пишуть десятки (і навіть сотні!) "різних" "розумних" людей! 

Технології очорнення людини КГБ (ФСБ) відпрацьовувались десятиріччями, і саме тому вони, на превеликий жаль, дійсно працюють. Працюють настільки потужно, що люди втрачають віру в людину, політика, партію, суспільство... Цей процес є надзвичайно руйнівним, деструктивним, небезпечним! Неважливо кого очорнюють - чи то Олега Тягнибока, чи Ірину Фаріон, чи Анатолія Гриценка, чи Міхаєла Саакашвілі... Чи їх партії, а може щось інше. Інтернет-заробітчанам щедро платять за виконану роботу і саме тому запам'ятайте назавжди що треба робити в обов'язковому порядку:

БЕЗЖАЛЬНО ЯКНАЙШВИДШЕ БЛОКУВАТИ ВСІХ ІНТЕРНЕТ - ТРОЛІВ

навіть якщо вони у вас в "друзях", скільки б їх не було! Їх може бути дійсно багато (в моєму випадку я нарахував вже близько 300-т персонажів за пару тижнів), але їх кількість точно обмежена!

В цьому випадку ваша тема залишається чистою, без лайна та бруду, у реальних людей залишається реальна можливість до дискусії - а саме це і є завданням соціального спілкування, і що не менш важливо, інтенет-троль, ця падлюка, залишається абсолютно без заробітку!

Послідовність дій (не переплутайте!):

1. Відчиняємо у новому вікні профіль троля
2. Повертаємось до вікна з темою обговорень, уважно видаляємо всі його "змістовні повідомлення"
3. Повертаємось до п.1 і тиснемо: "..." - заблокувати - підтвердити - перекине на сторінку блокованих казкових персонажів.

Після блокування ця потвора-троляка вже ніколи не напише нічого ні в вашій стрічці, ні в вашій темі, ні в вашому коментарі-повідомленні, ні вам особисто.

До виконання обов'язкове! Слава Україні!  



Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Ім'я людини - ідентифікатор... Нації?




Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!



Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

© Інтернет магазин laguna.ua, 2003-2025
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
ico_x
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!


×
Уважно прочитайте!
  • Знаходимось у м.Дніпро
  • Працюємо під замовлення
  • Приблизна дата відправки на товарі
  • Ціни актуальні
  • Якщо є ціна товар доступний
  • Працюємо з частковою передоплатою
  • Наші гарантії
telefon(067)561 12 02 telefon(050)481 54 23
tl(067)561 12 02 vb(067)561 12 02
[email protected]

  • Вінниця
    Вінницька обл.
  • Дніпро
    Дніпропетровська обл.
  • Житомир
    Житомирська обл.
  • Запоріжжя
    Запорізька обл.
  • Івано-Франківськ
    Івано-Франківська обл.
  • Київ
    Київська обл.
  • Кропивницький
    Кіровоградська обл.
  • Луцьк
    Волинська обл.
  • Львів
    Львівська обл.
  • Маріуполь
    Донецька обл.
  • Миколаїв
    Миколаївська обл.
  • Одеса
    Одеська обл.
  • Полтава
    Полтавська обл.
  • Рівне
    Рівненська обл.
  • Суми
    Сумська обл.
  • Тернопіль
    Тернопільська обл.
  • Ужгород
    Закарпатська обл.
  • Харків
    Харківська обл.
  • Херсон
    Херсонська обл.
  • Хмельницький
    Хмельницька обл.
  • Черкаси
    Черкаська обл.
  • Чернівці
    Чернівецька обл.
  • Чернігів
    Чернігівська обл.



  • Перейти на основний сайт