Кухонний ніж Arcos для нарізки 300 мм серія "Universal" (283804)
Опис Arcos 283804:
Кухонний ніж Arcos для нарізки 300 мм серія "Universal" (283804)
Серія - Universal, Призначення - для хамону, Матеріал леза - нержавіюча сталь, Колір руків`я - чорний
Хороший ніж - це незамінний помічник на кухні, завдяки якому Ви легко зможете нарізати будь-які продукти. Гостро лезо із високоякісної нержавіючої сталі NITRUM твердістю 53-56 HRC. Ергономічна ручка з поліоксиметилену (РОМ) забезпечує безпеку та зручність роботи. Переваги:
- Матеріал - нержавіюча сталь NITRUM
- Довжина 30 см
- Твердість за шкалою Роквелла 53-56 HRC
- Ергономічна ручка з поліоксіметилену
- Запакований у коробку
Класичний дизайн леза продуманий для щоденного використання. Ексклюзивна нержавіюча сталь, високоефективна та довговічна, NITRUM. Пресована ручка для щоденного використання без шкоди для дизайну, де домінують прямі лінії з контрастами за формою та кольором. Руків`я виготовлено з поліоксиметилену (POM), дуже міцні і не деформуються при граничних температурах (-40 ° C до 150 ° C). Заклепки із сплаву алюмінію, високої міцності.
Характеристики Arcos 283804:
Виробник: Arcos
Модель: для нарізки 300 мм серія "Universal"
Артикул: 283804
Серія: Universal
Призначення: для хамону
Тип кріплення руків`я: на заклепках
Особливості: ергономічна форма ручки
Матеріал леза: нержавіюча сталь
Матеріал руків`я: поліоксиметилен
Довжина леза: 300 мм
Колір руків`я: чорний
Колір леза: нержавіюча сталь
Купити Кухонний ніж Arcos для нарізки 300 мм серія "Universal" (283804) можливо також у
Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів або по Україні