VIP вхід | Є промо-код?
Ru | Ua
Слава Україні!
Слава
Україні!
 
 
Наразі
132655
товарів
 
   
 

Робота торгового представника в Україні: партнерська програма інтернет-магазину "Лагуна"В інтернет-гіпермаркеті "Лагуна" представлений чималий асортимент товарів з кількістю 132655, що вказана справа від логотипу. Магазин пропонує Вам взяти активну участь в партнерській програмі та постійно отримувати за це комісійну винагороду завдяки унікальній багаторівневій системі. Прості, зрозумілі та ефективні кроки:

1. Зареєструйтеся та автоматично увійдіть до VIP-зони.
2. Почніть поширювати в соцмережах матеріали з сайту (блоги інших авторів, які вам сподобались, посилання на товари або конкретні розділи тощо)
3. Почніть писати свої власні блоги та поширювати їх. Якщо блог буде цікавим, його будуть поширювати інші партнери магазину. А ви отримуватимете нарахування за авторство.

Також почніть поширювати скрізь:

- Соціальні мережі (за допомогою відповідних кнопок на сайті)
- Форуми
- Блоги
- Власні сайти (в кого є)
- Чати
- Через листування в менеджерах повідомлень (skype, icq, qip, viber та їх численні аналоги)
- Надсиланням e-mail

Популярний та сучасний метод - відеоогляди продукції на каналі youtube.

Або наживо, з використання Вашого промо-коду, що надасть клієнтові визначену Вами знижку.

Переходи за вашими реферальними посиланнями на наш сайт призведуть до покупок в магазині і відповідно до виникнення доходу від участі в партнерській програмі.

Після одержання магазином оплати клієнта моментально та автоматично отримайте за свою роботу нарахування бонусів (що залежатиме від поточного рівня вашої знижки та величини промо-коду) у відповідності з умовами партнерської програми. Разом з цим збільшиться поточний рівень вашої знижки. Бонуси не мають обмеження терміну дії, а тому ви можете скористатись ними в будь-який зручний момент.
Зберіть необхідну кількість та обміняйте бонуси на товари з каталогу магазину за коефіцієнтом 1:1 (один бонус = одна гривня). Також є можливість виводу понад 1000 бонусів на карту банку або на мобільний телефон оператора "Київстар".

3. Розширюйте свою мережу продажів за рахунок нових клієнтів, що автоматично стануть Вашими партнерами, а Ви - їх куратором.
Автоматично отримуйте постійний дохід від продажів всієї вашої мережі. Розмір доходу напряму залежатиме від кількості ваших клієнтів, клієнтів ваших клієнтів, клієнтів клієнтів ваших клієнтів і так далі..., без обмежень цього ланцюжка.

В магазині зреалізована потужна система обліку та контролю. Ви бачитимете всі переходи Ваших потенційних клієнтів з будь-яких ресурсів та матимете змогу аналізувати ефективність того чи іншого каналу збуту. Матимете доступ до всіх необхідних звітів. Матимете можливість запропонувати щось своє... Долучайтеся до потужної партнерської системи вже зараз, ми чекаємо на Вас!

РЕЄСТРАЦІЯ:
Телефон


Товари безкоштовно. Це як? Стаття №1 від 03.03.2013
Метод щирих рекомендацій. Стаття №2 від 25.03.2013
Заробіток у своєму селі. Шалений потенціал! Стаття №3 від 10.04.2013
Промо-код. Нові можливості заохочення клієнтів до покупки. Стаття №4 від 27.07.2014
Як заробити на відеооглядах на каналі youtube? Стаття №5 від 21.05.2015
 
 
Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, розстрочку) в містах, селищах міського типу та селах: Україна, Крим, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
© laguna.ua, 2003-2016
Український
інтернет-магазин Лагуна
Мобільна версія

Види оплат
Кур`єру при отриманні товару, Безготівковий розрахунок, Кредит, Розстрочка
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль (лист від robot@laguna.ua):

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!