Зручний та дуже вигідний майданчик для блогерів


00:58, 26 лютого 2016

Магазин Лагуна як один з лідерів інтернет-торгівлі в Україні впроваджує нові, сучасні та унікальні технології, що дозволяють створювати цікавий контент для подальшого розповсюдження з метою отримання доходу та розвитку власної мережі збуту. Йдеться про надзвичайно широкий асортимент товарів побутового призначення, який ви бачите на цьому сайті і який успішно продається різними каналами продажу. Одним з таких каналів є саме розвиток перспективної партнерської програми магазину для кожного, хто бере участь.

Однією з таких технологій є дружній інтерфейс для потенційних блогерів, журналістів, політиків, кулінарів, спортсменів тощо...

Перебуваючи у VIP-зоні, на сторінці http://laguna.ua/show_blog.php після натискання на "Додати нову статтю" ви можете створити саме такий контент. Безумовно контент має бути так чи інакше привабливий для читача: в такому випадку ви отримаєте купу вподобань, переходів та поширень вашої сторінки на різноманітних ресурсах. В першу чергу ми прогнозуємо успішне використання цієї технології саме на сайтах популярних соціальних мереж, які є дружніми для сторонніх ресурсів. Обирайте саме таку тематику, яка вам до вподоби (наприклад: політика, мовне питання, кулінарія та рецепти, охота та рибалка, гумор, спорт чи щось інше) - і тоді ви створите дійсно цікавий матеріал, який будуть активно поширювати. Цікавий не лише вам, а й однодумцям. Після створення матеріалу ми рекомендуємо поширити його в тих групах, в яких ви зареєстровані і, звичайно, задля успіху такі групи мають бути численними. В такому разі ймовірність розповсюдження вашої статті, блогу чи фото-відео матеріалу значно зростає. В разі потреби будуть оперативно додатково створені нові рубрики.

Майте на увазі, що ви зможете поширювати цікаві статті та блоги інших партнерів. А якщо ви є автором статті, то отримуватимете за це збільшення своєї аудиторії (друзів, читачів) - під кожною авторською статтею автоматично розміщуватиметься кнопка "стежити FB" - стеження саме за автором статті. Наприклад, ця стаття теж має свого автора і ви можете підписатись на нього. Статті проходитимуть пост-модерацію (тобто миттєве розміщення з подальшою перевіркою адміністрації сайту та видаленням неякісного чи незаконного матеріалу). Кожна цікаву статтю буде розміщено у відповідному тематичному розділі (можливе розміщення в кількох розділах), таким чином вона буде публічно доступною для широкого загалу.

В інтерфейсі ви зможете:

- Створювати тексти
- Форматувати тексти
- Додавати світлини
- Додавати відео
- Вставляти таблиці
- Добирати світлини для показу в соцмережах
- Встановлювати свої власні заголовки та описи сторінок (які будуть показані при поширеннях в соцмережах)
- Бачити деталізовану статистику переходів ваших читачів чи клієнтів

Додаткові необхідні матеріали по цій темі ви знайдете на форумі партнерів. Форум партнерів повноцінно доступний одразу після реєстрації в партнерській системі (тобто ви зможете поставити там запитання та отримати відповіді). Для переходу на форум тисніть на свій власний промо-код згори екрану.

З задоволенням вислухаємо пропозиції з вдосконалення цього сервісу. Долучайтеся та пропонуйте щось своє..

Розпочати отримувати дохід
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Коли не вистачає коштів. Що робити?


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади