Про українську мову в інтернеті і пошукових системах


14:42, 02 березня 2016

Мова народу

Основне правило патріота: використовуй мову завжди та скрізь!

Ви-патріот? Якщо так, то після прочитання цієї коротенької статті маєте формувати всі запити в пошукових системах саме українською мовою!
Навіщо? - спитає здивований користувач мережі. Це питання потребує певних роз'яснень...
Власники різноманітних сайтів чудово розуміються на питаннях збільшення своєї аудиторії та роблять все заради того, аби привабити нових відвідувачів. Адміністратори інтернет-ресурсів за допомогою відповідних сервісів постійно з'ясовують характеристики аудиторії свого сайту (у тому числі мову операційної системи та пошукові запити) а також потенціал її збільшення та налаштовують свій сайт саме виходячи з вимог аудиторії. Але ж давайте будемо відвертими: чия мова лунає скрізь в містах центральної та східної України? Це риторичне питання і зараз не про те. Ми ж про нашу мову, правильно? Давайте спитаємо в себе: а чому ж так сталося, що переважна більшість інтернет-ресурсів зазвичай мають в якості основної (тобто встановленої за замовчанням) та й взагалі єдиної не українську мову? Де і чому поділося те найдорожче що в нас мало б бути? Хто забрав в нас українців українську мову в інтернеті?

Ви будете дещо приголомшені... МИ САМІ. Саме ми винні в тому що коїться. Щоразу коли ми шукаємо інформацію мовою окупанта, ми тим самим підтримуємо неукраїнські ресурси. І навпаки - не підтримуємо патріотичні. Ми не створюємо потужний суспільний запит на масове використання української мови. Ми не показуємо адміністраторам сайтів: агов, друже! Я користуюсь українською мовою тому ти маєш це врахувати і з цим рахуватися! Я українець і хочу читати новини чи купувати товари на україномовному сайті, де основною мовою буде саме державна - не чужа!
Патріотизм - це не лише сходити на концерт Слави Вакарчука та раз на рік одягти вишиванку. Патріотизм починається з ДНК нації - з її мови. Носієм мови є народ, тому на кожному з нас лежить ця відповідальність.

Як полегшити собі таке завдання? Дуже просто: відмовтеся від використання на ваших пристроях зайвої третьої мови. Тоді писати запити російською буде набагато складніше чи навіть неможливо через певні відмінності в абетці та відповідно відсутність деяких літер. І не бійтеся експериментувати: вчиняючи як справжній патріот, ви знайдете для себе дуже багато нових цікавих ресурсів! А ресурси ці отримають натхнення та наснагу для свого подальшого розвитку. Чужемовні ресурси вимруть як динозаври, або змушені будуть рахуватися з нами.

Так це ж саме те, що нам потрібно! Слава Україні!
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Запитуємо українською, отримуємо відповідь російською. Це нормально?


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади