Місто Дніпро російською: город Днипро


23:04, 21 лютого 2016

Срака - голова?


Навіяне та написане в ході дискусії про імена, назви міст (скажімо "Дніпро") та їх чужомовні відповідники.


В списку українських імен дійсно є одночасно: Ганна, Анна, Марічка, Марія, Панас, Опанас... Це різні імена, і приводити їх до якогось російського відповідника принаймні безглуздо.

Приміром, українське ім'я Юхим (рос. транскр. Юхьім)
Ну, начебто вважається відповідником російський Ефим.

Тепер робимо з цього висновок: слово "срака" за аналогією є відповідником слова "голова". Чому? Бо тут теж є одна спільна літера "а". (укр. "Юхим" і рос. "Ефим" мають теж одну спільну літеру "м").


Так от, тепер про моє рідне місто Дніпро - сподіваюсь скоро ми отримаємо саме цю назву:

Дніпро - укр.

Dnipro - англ.

Днипро - рос.


Що таке російською"Днепр"?

В росії тече "Днепр", в Білорусі "Дняпро" а в Україні тече "Дніпро" - тому що річка проходить територією всіх цих країн. Тому рос."Днепр" - це річка. А от місто Дніпро належить (слава Богу та в певній мірі Коломойському) лише нам. Тому й назва міста наша, українська.

Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Запитуємо українською, отримуємо відповідь російською. Це нормально?


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади