Фронт боротьби військового пенсіонера


15:29, 14 січня 2018

"Привіт, це я, Тарас, редактор сайту, сторінки і групи "Військовий навігатор України"! Противник БЛОКАНУВ мене на тиждень. Допоможи будь ласка поширити статті з мого сайту "ВІЙСЬКОВИЙ НАВІГАТОР УКРАЇНИ" по іншим групам членом яких ти є. Українці варті незалежної інформації. Разом ми переможемо!Дякую за допомогу! Слава Україні!"

Військовий навігатор України

Таке повідомлення вже вкотре я отримав від свого фейсбук-побратима. До речі, блокації  у фейсбуці - невід'ємна частина тієї гібридної війни, що стосуються практично кожного, хто має яскраво виражену антиросійську позицію.

Учасник бойових дій, був вчителем англійської мови, а потім пройшов шлях від солдата, сержанта, прапорщика до майора. Навчався в двох американських військових інститутах, пройшов 1000 днів і ночей у воєнних місіях Хорватії, Косово, Іраку. 

Відслужив встановлені строки й вийшов на пенсію, але продовжує воювати на інформаційному фронті за своєю військовою спеціальністю: морально-психологічне забезпечення бойових дій. Держава "не має" коштів на створення таких інформресурсів, то він створив свій незалежний. Бо війна розпочалася якраз з програшу в інформаційному полі і то ще за довго до кримських подій. Колишній професійний військовий намагається залатати інформаційну пробоїну держави як може.

Москалі мають біля сотні мілітарних сайтів, а ми з десяток, і то україномовних на пальцях однієї руки. Сайт має активних читачів з  Польщі, США, Італії, Німеччини, Ізраїлю, Канади. Але ще недостатньо відомий в Україні.

"Працюю волонтерськи на ізнос так як і ти. Це дайджест. Шукаю теми і даю або цілу статтю або складаю з двох трьох для доповнення інформації, але завжди вказую джерело і автора".

Отакий є в мене чудовий друг і побратим, захисник і воїн України Тарас Тимчак. Тим хто цікавиться новинами військової тематики, досягненнями, розробками, озброєнням і перспективами, просимо долучатись до фейсбук-групи "Військовий навігатор України"

P.S. ...І тільки коли кожен з нас в мирному тилу зрозуміє, що він є теж захисником Батьківщини, перемога буде за нами!

Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Про десятки мільйонів зрадників тилу або війна не для всіх


Українцю, підтримай своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Україна 2.0
150
Фінанси
22
Кулінарія
1
Гумор
28
Рибалка
0
Культура
55
Спорт
3
Історія
12
Авто/Мото
0
Муки вибору
5
Політика
149
Мова
90
Юля
44
Пєтя
11
Космос
9
Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Україна а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади