Фронт боротьби військового пенсіонера


15:29, 14 січня 2018

"Привіт, це я, Тарас, редактор сайту, сторінки і групи "Військовий навігатор України"! Противник БЛОКАНУВ мене на тиждень. Допоможи будь ласка поширити статті з мого сайту "ВІЙСЬКОВИЙ НАВІГАТОР УКРАЇНИ" по іншим групам членом яких ти є. Українці варті незалежної інформації. Разом ми переможемо!Дякую за допомогу! Слава Україні!"

Військовий навігатор України

Таке повідомлення вже вкотре я отримав від свого фейсбук-побратима. До речі, блокації  у фейсбуці - невід'ємна частина тієї гібридної війни, що стосуються практично кожного, хто має яскраво виражену антиросійську позицію.

Учасник бойових дій, був вчителем англійської мови, а потім пройшов шлях від солдата, сержанта, прапорщика до майора. Навчався в двох американських військових інститутах, пройшов 1000 днів і ночей у воєнних місіях Хорватії, Косово, Іраку. 

Відслужив встановлені строки й вийшов на пенсію, але продовжує воювати на інформаційному фронті за своєю військовою спеціальністю: морально-психологічне забезпечення бойових дій. Держава "не має" коштів на створення таких інформресурсів, то він створив свій незалежний. Бо війна розпочалася якраз з програшу в інформаційному полі і то ще за довго до кримських подій. Колишній професійний військовий намагається залатати інформаційну пробоїну держави як може.

Москалі мають біля сотні мілітарних сайтів, а ми з десяток, і то україномовних на пальцях однієї руки. Сайт має активних читачів з  Польщі, США, Італії, Німеччини, Ізраїлю, Канади. Але ще недостатньо відомий в Україні.

"Працюю волонтерськи на ізнос так як і ти. Це дайджест. Шукаю теми і даю або цілу статтю або складаю з двох трьох для доповнення інформації, але завжди вказую джерело і автора".

Отакий є в мене чудовий друг і побратим, захисник і воїн України Тарас Тимчак. Тим хто цікавиться новинами військової тематики, досягненнями, розробками, озброєнням і перспективами, просимо долучатись до фейсбук-групи "Військовий навігатор України"

P.S. ...І тільки коли кожен з нас в мирному тилу зрозуміє, що він є теж захисником Батьківщини, перемога буде за нами!

Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Про десятки мільйонів зрадників тилу або війна не для всіх


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади