Головна
Побутова техніка
Комп`ютери периферія
Телефони та аксесуари
Меблі
Інструменти
Товари для дітей
Туризм спорт відпочинок
Авто-техніка
Побутова хімія
Відеонагляд та охорона
Menu
search
napysaty
vhid
oбрані
kart
Оберіть кількість платежів
10 платежів по 3145грн
6 платежів по 4585грн
3 платежа по 8152грн
ПІБ повністю
Телефон
Паспорт №
Ідент. номер
Електронна пошта
 Я прочитав (-ла) Оферту та Паспорт кредиту і згоден (-на) з умовами

Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 10шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1550/Rx1310, 20 км)

20960 ₴
Купити Кредит
25.10.21
bonusДешевше?
код 616068
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 10шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1550/Rx1310, 20 км) в Україні

Опис Zyxel SFP-BX1550-E-ZZBD02F:

Модуль ZyXEL SFP-BX1550-E формату SFP забезпечує передачу даних по одномодовому кабелю в середовищі 1000Base-LX з довжиною хвилі прийому / передачі 1310 нм / 1550 нм на дистанції до 20 км, підтримує повнодуплексний режим, містить роз`єм Simplex LC.

Характеристики Zyxel SFP-BX1550-E-ZZBD02F:

  - Основные характеристики:
  - Тип: модуль SFP
  - Количество: 1
  - Тип волокна: одномодовый
  - Пропускная способность: 1 Гбит/с
  - Длина волны: 1310/1550 нм
  - Тип разъёма: SC
  - Дальность передачи: до 20 км

Купити Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) можливо також у

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів або по Україні
© Інтернет магазин laguna.ua, 2003-2021
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
ico_x
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!


Уважно прочитайте!
  • Знаходимось у м.Дніпро
  • Працюємо під замовлення
  • Приблизна дата відправки на товарі
  • Ціни актуальні
  • Якщо є ціна товар доступний
  • Працюємо з частковою передоплатою
  • Наші гарантії
×
telefon(067)561 12 02 telefon(050)481 54 23
tl(067)561 12 02 vb(067)561 12 02
yarovoy-m@laguna.ua

  • Вінниця
    Вінницька обл.
  • Дніпро
    Дніпропетровська обл.
  • Житомир
    Житомирська обл.
  • Запоріжжя
    Запорізька обл.
  • Івано-Франківськ
    Івано-Франківська обл.
  • Київ
    Київська обл.
  • Кропивницький
    Кіровоградська обл.
  • Луцьк
    Волинська обл.
  • Львів
    Львівська обл.
  • Маріуполь
    Донецька обл.
  • Миколаїв
    Миколаївська обл.
  • Одеса
    Одеська обл.
  • Полтава
    Полтавська обл.
  • Рівне
    Рівненська обл.
  • Суми
    Сумська обл.
  • Тернопіль
    Тернопільська обл.
  • Ужгород
    Закарпатська обл.
  • Харків
    Харківська обл.
  • Херсон
    Херсонська обл.
  • Хмельницький
    Хмельницька обл.
  • Черкаси
    Черкаська обл.
  • Чернівці
    Чернівецька обл.
  • Чернігів
    Чернігівська обл.



  • Перейти на основний сайт