Оберіть кількість платежів
10 платежів по 51грн
6 платежів по 72грн
3 платежа по 129грн
ПІБ повністю
Телефон
Паспорт №
Ідент. номер
Електронна пошта
 Я прочитав (-ла) Оферту та Паспорт кредиту і згоден (-на) з умовами

Модуль D-Link DEM-302S-BXD

Опис D-Link DEM-302S-BXD:

Опис:
Серія 1G SFP Module D-Link – це SFP-трансивери з можливістю гарячої заміни, що забезпечують можливість підключення по волоконно-оптичному кабелю. Дані оптичні трансивери оснащені LC-роз'ємами. Трансивери серії 1G SFP Module можуть збільшити відстань передачі даних до 2 км, що є істотною перевагою в порівнянні з обмеженням в 100 м при використанні мідного кабелю. Форми-фактор SFP ідеально підходить для потреб телекомунікаційних компаній, яким часто потрібні комутатори з оптичними SFP-трансиверами для забезпечення гнучкості підключень. Дані трансівери є чудовим рішенням для використання в волоконно-оптичних мережах підприємств великого бізнесу і студентських містечок.

Формат Small Form Pluggable
Трансивери серії 1G SFP Module використовують стандартний форм-фактор Small Form Pluggable (SFP). SFP-трансивери встановлюються в слот mini GBIC гігабітного пристрою, забезпечуючи необхідне посилення сигналу для передачі даних з порту і прийому даних портом по мережевому кабелю.

Гаряче підключення
Всі трансивери D-Link підтримують можливість гарячого підключення. Підключення трансивера до включеного пристрою не призведе до виникнення яких- - яких проблем. Це дозволяє підключати або відключати трансивери без переривання роботи іншої мережі.

Швидкість 1 Гбит/с
Всі трансивери призначені для роботи в мережах гігабітного Ethernet, що дозволяє добитися високої швидкості передачі даних. Це дозволяє комутатору швидше і в більшому обсязі обробляти потоки даних.

Двонаправлена (WDM) технологія
Двонаправлена (WDM) технологія дозволяє забезпечити прийом і передачу даних по одному волокну, використовуючи дві різні довжини хвиль. Це допомагає заощадити на вартості розгортання додаткових оптоволоконних кабелів, а також забезпечує більш гнучкий розподіл смуги пропускання.

Характеристики D-Link DEM-302S-BXD:

Основна
Тип : Трансивер
Призначення : для одномодового оптичного кабелю
Швидкість передачі : 1 Гбіт/з
Дальність передачі : 2 км
Електроживлення : 3,3 В
Довжина хвилі : 1550 нм
Купити D-Link DEM-302S-BXD в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Ковель, Арсеновичі, Байківці, Бахів, Битень, Білашів, Білин, Борщівка, Бруховичі, Будище, Великий Порськ, Велицьк, Вербка, Вівчицьк, Волошки, Воля, Воля Любитівська, Воля-Ковельська, Ворона, Гішин, Голоби, Гончий Брід, Городище, Гредьки, Гривятки, Грушівка, Гулівка, Дарівка, Діброва, Довгоноси, Доротище, Дроздні, Дубове, Жмудче, Заріччя, Заячівка, Зелена, Іванівка, Калинівка, Калиновник, Кашівка, Козлиничі, Колодниця, Колодяжне, Красноволя, Краснодубя, Кривлин, Кричевичі, Кругель, Кухарі, Лапні, Ломачанка, Луківка, Любитів, Люблинець, Любче, Майдан, Малий Порськ, Марянівка, Мельниця, Мирин, Мислина, Мощена, Новий Мосир, Нові Кошари, Нужель, Облапи, Озерне, Партизанське, Перковичі, Підліси, Підріжжя, Пісочне, Поворськ, Погіньки, Поповичі, Радошин, Рокитниця, Рудка Миринська, Свидники, Світле, Ситовичі, Сільце, Скулин, Солотвин, Старий Мосир, Старі Кошари, Стеблі, Тойкут, Угли, Уховецьк, Черемошне, Черкаси, Шкурат а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади