Оберіть кількість платежів
10 платежів по 153грн
6 платежів по 217грн
3 платежа по 391грн
ПІБ повністю
Телефон
Паспорт №
Ідент. номер
Електронна пошта
 Я прочитав (-ла) Оферту та Паспорт кредиту і згоден (-на) з умовами

Маска зварювальника ДНІПРО-М, автозатемн.(Україна), МЗП-411 МЗП-411

Маска зварювальника ДНІПРО-М, автозатемн.(Україна), МЗП-411 МЗП-411 в Алушті
maska_zvariuvalnyka_dnipro m_avtozatemn.ukraina_mzp 411_mzp 411 фото № Small
Маска зварювальника ДНІПРО-М, автозатемн.(Україна), МЗП-411 МЗП-411 в Алушті
Маска зварювальника ДНІПРО-М, автозатемн.(Україна), МЗП-411 МЗП-411 в Алушті

Опис Маска зварювальника ДНІПРО-М:

Маска зварювальника з автоматичним затемненням «Хамелеон» Дніпро-М МЗП 411 – новинка від українського бренду, є вдосконаленою моделлю з підвищеною швидкістю спрацьовування світлофільтра, ступінчастим регулюванням чутливості і наявністю режиму шліфування. Надійний захист очей оператора під час проведення зварювальних робіт від УФ/ІЧ випромінювань, високих температур і бризок металу. Підходить для зварювальних робіт апаратами типу MMA, MIG, MAG/CO2, TIG, CUT.

При розпізнавання дуги фільтр Дніпро-М автоматично переходить в затемнене стан за рекордний час 1/25000 секунди, що забезпечує максимальний захист очей. У неробочому положенні стан світлофільтру дорівнює 4 DIN, а в затемненому в залежності від режиму – 9-13 DIN.

Комфорт і легкість у використанні забезпечується завдяки регульованим фіксатора (кут нахилу і посадка). Ступінь затемнення задається з зовнішньої сторони маски, тому при регулюванні маску можна не знімати. Сонячна і літієва батарея забезпечують повноцінну роботу маски на 5000 годин без заміни.
Купити Маска зварювальника ДНІПРО-М в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Алушта, Бондаренкове, Верхня Кутузовка, Виноградний, Генеральське, Запрудне, Зеленогір`я, Ізобільне, Кипарисне, Лаванда, Лаврове, Лазурне, Лучисте, Малий Маяк, Малоріченське, Нижнє Запрудне, Нижня Кутузовка, Привітне, Пушкіне, Рибаче, Розовий, Семидвір`я, Сонячногірське, Утьос, Чайка а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади