Оберіть кількість платежів
10 платежів по 120грн
6 платежів по 171грн
3 платежа по 308грн
ПІБ повністю
Телефон
Паспорт №
Ідент. номер
Електронна пошта
 Я прочитав (-ла) Оферту та Паспорт кредиту і згоден (-на) з умовами

Настільна гра Djeco Хоп!Хоп!Хоп! (DJ08408)

Купити Кредит
Ціна: 799грн
Є промо-код?
є з ПДВ
Бонус 8грн
Знижка від 8грн
Код: 210683
Настільна гра Djeco Хоп!Хоп!Хоп! (DJ08408)  в Алчевську
Настільні ігри Djeco DJ08408 фото № Small
Настільна гра Djeco Хоп!Хоп!Хоп! (DJ08408)  в Алчевську

Опис Djeco DJ08408:

Настільна гра DJECO Хоп!Хоп!Хоп! (DJ08408) - це оригінальна колективна гра. Мета гри: спільними зусиллями гравці повинні допомогти пастушці, вівцям і собаці потрапити в кошару через міст, поки вітер його не зруйнував.
Ігрове поле являє собою складну об'ємну конструкцію: 4 ділянки шляху (гори, доріжка, міст, кошара), міст на опорах, кошара (3Д конструкція). Спочатку ігри все деталі ігрового поля треба зібрати разом, фігурки пастушки, овець і собаки розставити на стартовому ділянці- гори. Гравці по черзі  кидають кубик, виконуючи ті дії, на які він вказує. Якщо випадають "гори", гравець може перемістити одну з фігурок з ділянки "гори" на "доріжку"; "чехарда"- можна пересунути будь-яку фігурку з будь-якої зони; "вітер"- спеціальною паличкою потрібно вибити одну з 10 опор з під мосту.
Якщо гравці не встигли провести всі фігурки у кошару до руйнування моста, гра вважається програною. Є одна важлива умова- першою в кошару повинна потрапити пастушка, а останній собака. 
Гравці можуть радитися один з одним, яку фігурку краще пересунути, яку опору вибити, щоб не порушити рівновагу і стійкість мосту. В грі Хоп! Хоп! Хоп! (DJ08408 DJECO) немає команд і конкуренції, переможених і переможених. Є один дружний згуртований колектив, загальні невдачі і перемога одна на всіх. Діти вчаться спілкуватися, дружити, прислухатися до думки інших, спільно розробляти стратегію гри. Виконання і дизайн гри (як, втім, і всі ігри компанії DJECO) на найвищому рівні: оригінальне, яскраве ігрове поле, використані натуральні екологічно чисті матеріали (дерево, картон).

Характеристики Djeco DJ08408:

: Djeco
Модель: Хоп!Хоп!Хоп!
Артикул: DJ08408
Тип: карткові
Тип: розважальні
Тип: інтелектуальні
Вікова група: від 4 років
Кількість гравців: від 2 до 4
Матеріал: пластмаса
Матеріал: картон
Купити Djeco DJ08408 в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Алчевськ а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади