VIP вхід | Є промо-код?
Слава Україні!
Слава
Україні!
 
 
 
   
 

Мережеві модулі в Україні

Сортувати каталог за ціною:
від грн до грн
Фільтр:
123Вперед
Hypernet_KJ_KUTP5E_TL
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 35 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 331083
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 5e DIGITUS DN 93501
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 37 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 326426
+-
Купити
Modul Keystone Hypernet RJ45 UTP kat 5e uzkiy HD KJ NARUTP5E 2M
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 37 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 326425
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 5e toolfree DIGITUS DN 93502
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 44 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 326427
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 6 DIGITUS DN 93603
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 54 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 326428
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 6a DIGITUS DN 93606
+ Бонус 2+ Знижка 2
Ціна 104 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 326429
+-
Купити
Modul SFP Tellstream 1000 SC 1310nm 3 km
+ Бонус 3+ Знижка 3
Ціна 291 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 303279
+-
Купити
Modul 3K SFP 1SM 1550 5 SC 5km 1 25G
+ Бонус 4+ Знижка 4
Ціна 313 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 296821
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 km
+ Бонус 4+ Знижка 4
Ціна 340 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 262395
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 km
+ Бонус 4+ Знижка 4
Ціна 340 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 262394
+-
Купити
Modul D Link DEM 210 Single Mode 100BaseFX 15km DEM 210
+ Бонус 5+ Знижка 5
Ціна 467 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 278399
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 20 km SFP 1SM 1310nm 20SC
+ Бонус 5+ Знижка 5
Ціна 487 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 263988
+-
Купити
Modul D Link DEM 211 Multi Mode 100BaseFX LC 2km DEM 211
+ Бонус 6+ Знижка 6
Ціна 547 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 278400
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 km SFP 1SM 1550nm 20SC
+ Бонус 6+ Знижка 6
Ціна 597 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 263987
+-
Купити
Modul SFP OmniOptic OLS W1S 20T13 1310nmTX OLS W1S 20T13
+ Бонус 7+ Знижка 7
Ціна 650 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 307922
+-
Купити
Modul SFP OmniOptic OLS W1S 20T15 1510nmTX OLS W1S 20T15
+ Бонус 7+ Знижка 7
Ціна 650 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 259554
+-
Купити
Modul D Link DEM 331R 20KM SFP 1x1000BaseLX 20km WDM LC
+ Бонус 8+ Знижка 8
Ціна 717 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 278401
+-
Купити
Modul SFP Ubiquiti UF SM 1G S 2 pack WDM SM LC 3km 1310nm 1550nm
+ Бонус 8+ Знижка 8
Ціна 734 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 323728
+-
Купити
Midea_SK_102
+ Бонус 10+ Знижка 10
Ціна 939 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 345219
+-
Купити
Modul D Link DEM 331T 20KM SFP 1x1000BaseLX 20km WDM LC TX
+ Бонус 13+ Знижка 13
Ціна 1225 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 278402
+-
Купити
Modul INTEL AXXRMM4LITE
+ Бонус 16+ Знижка 16
Ціна 1531 грн.
На виплат
Дані на
= 17.08.17
Україна
Код товару: 326423
+-
Купити
123Вперед
Фільтр:
Сортувати каталог за ціною:
від грн до грн

Мережеві модулі в Україні

Як дізнатися наявність товару та його ціну? Якою буде вартість доставки?

Ця інформація вже є на ціннику включно з датою, на яку інформація була актуальна. Інтернет-магазин "Лагуна" це є автоматично оновлюваний комплекс з періодичністю оновлень кілька разів на добу. Всі товари, що ви бачите на сайті, за замовчанням є в наявності (відповідно товари що закінчилися автоматично знімаються з показу). По телефону вам буде надано ту саме інформацію. Тобто менеджер відповість вам те саме, що бачите й ви, бо менеджер бере цю інформацію звідти ж.
Вартість залежить від габаритів товару, населеного пункту доставки, типу доставки і тарифів перевізника. Відповідно ми не можемо просто зараз (до оформлення заявки) надати Вам приблизні або точні дані. Оформіть заявку.
Коли я зможу отримати своє замовлення?

Як відправити замовлення?

Чому Український інтернет-магазин "Лагуна" не доставляє замовлення без часткової (чи повної) попередньої оплати?

Як сплатити за товар? Які гарантії у випадку передоплати

Я хочу сплатити за товар готівкою тільки тоді, коли буду впевнений що з ним все гаразд і він переді мною. Тільки так я захищаю себе від негараздів.

Де ви знаходитесь? Чи є у вас представництва?

Де і як подивитись на товар в Україні?

Чи надаєте ви документи на товар?

Яка гарантія на продукцію?

Чи є у вас знижки?

Чи працює ваш магазин?

 
 
Купити Мережеві модулі в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Україна, Крим, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
© laguna.ua, 2003-2017
Український
інтернет-магазин Лагуна
Мобільна версія

Види оплат
Кур`єру при отриманні товару, Безготівковий розрахунок, Кредит, На виплат
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!