VIP вхід | Є промо-код?
Слава Україні!
Слава
Україні!
 
 
 
   
 

Мережеві модулі в Полтаві

Сортувати каталог за ціною:
від грн до грн
Фільтр:
123Вперед
Hypernet_KJ_KUTP5E_TL
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 35 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 331083
+-
Купити
Modul Keystone Hypernet RJ45 UTP kat 5e uzkiy HD KJ NARUTP5E 2M
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 38 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 326425
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 5e DIGITUS DN 93501
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 44 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 326426
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 5e toolfree DIGITUS DN 93502
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 45 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 326427
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 6 DIGITUS DN 93603
+ Бонус 1+ Знижка 1
Ціна 55 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 326428
+-
Купити
Modul Keystone RJ45 UTP kat 6a DIGITUS DN 93606
+ Бонус 2+ Знижка 2
Ціна 107 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 326429
+-
Купити
Molex_MLG_00021_02
+ Бонус 2+ Знижка 2
Ціна 126 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 346957
+-
Купити
Molex_16_1B_011_A1032
+ Бонус 2+ Знижка 2
Ціна 151 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 346956
+-
Купити
Modul SFP Tellstream 1000 SC 1310nm 3 km
+ Бонус 3+ Знижка 3
Ціна 299 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 303279
+-
Купити
Modul 3K SFP 1SM 1550 5 SC 5km 1 25G
+ Бонус 4+ Знижка 4
Ціна 321 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 296821
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 km
+ Бонус 4+ Знижка 4
Ціна 340 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 262394
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 km
+ Бонус 4+ Знижка 4
Ціна 340 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 262395
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 20 km SFP 1SM 1310nm 20SC
+ Бонус 5+ Знижка 5
Ціна 500 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 263988
+-
Купити
Modul SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 km SFP 1SM 1550nm 20SC
+ Бонус 7+ Знижка 7
Ціна 612 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 263987
+-
Купити
Modul SFP OmniOptic OLS W1S 20T15 1510nmTX OLS W1S 20T15
+ Бонус 7+ Знижка 7
Ціна 650 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 259554
+-
Купити
Modul SFP OmniOptic OLS W1S 20T13 1310nmTX OLS W1S 20T13
+ Бонус 7+ Знижка 7
Ціна 650 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 307922
+-
Купити
Modul D Link DEM 331R 20KM SFP 1x1000BaseLX 20km WDM LC
+ Бонус 8+ Знижка 8
Ціна 717 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 278401
+-
Купити
Modul SFP Ubiquiti UF SM 1G S 2 pack WDM SM LC 3km 1310nm 1550nm
+ Бонус 8+ Знижка 8
Ціна 752 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 323728
+-
Купити
Midea_SK_102
+ Бонус 10+ Знижка 10
Ціна 963 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 345219
+-
Купити
Sfp_LS_WGS_3_T13
+ Бонус 10+ Знижка 10
Ціна 976 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 346867
+-
Купити
Sfp_LS_WGS_3_T151
+ Бонус 10+ Знижка 10
Ціна 976 грн.
На виплат
Дані на
= 23.09.17
Полтава
Код товару: 346868
+-
Купити
123Вперед
Фільтр:
Сортувати каталог за ціною:
від грн до грн

Мережеві модулі в Полтаві

Як дізнатися наявність товару та його ціну? Якою буде вартість доставки?

Ця інформація вже є на ціннику включно з датою, на яку інформація була актуальна. Інтернет-магазин "Лагуна" це є автоматично оновлюваний комплекс з періодичністю оновлень кілька разів на добу. Всі товари, що ви бачите на сайті, за замовчанням є в наявності (відповідно товари що закінчилися автоматично знімаються з показу). По телефону вам буде надано ту саме інформацію. Тобто менеджер відповість вам те саме, що бачите й ви, бо менеджер бере цю інформацію звідти ж.
Вартість залежить від габаритів товару, населеного пункту доставки, типу доставки і тарифів перевізника. Відповідно ми не можемо просто зараз (до оформлення заявки) надати Вам приблизні або точні дані. Оформіть заявку.
Коли я зможу отримати своє замовлення?

Як відправити замовлення?

Чому Полтавський інтернет-магазин "Лагуна" не доставляє замовлення без часткової (чи повної) попередньої оплати?

Як сплатити за товар? Які гарантії у випадку передоплати

Я хочу сплатити за товар готівкою тільки тоді, коли буду впевнений що з ним все гаразд і він переді мною. Тільки так я захищаю себе від негараздів.

Де ви знаходитесь? Чи є у вас представництва?

Де і як подивитись на товар в Полтаві?

Чи надаєте ви документи на товар?

Яка гарантія на продукцію?

Чи є у вас знижки?

Чи працює ваш магазин?

Пункти видачі товарів інтернет-магазину Лагуна Мережеві модулі в м.Полтава:



Або замовляйте доставку Мережеві модулі від інтернет-магазину "Лагуна" у м. Полтава за вказаною вами адресою!
 
 
Купити Мережеві модулі в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Полтава, Абазівка, Андріївка, Андрушки, Байрак, Безручки, Березівка, Бершадське, Біологічне, Божки, Божківське, Божкове, Бочанівка, Бричківка, Брунівка, Бугаївка, Бузова Паськівка, Буланове, Бурти, Валок, Василівка, Васильці, Васьки, Ватажкове, Ваці, Великий Тростянець, Вербове, Верхоли, Витівка, Вищі Вільшани, Вільхівщина, Вільховий Ріг, Гаврилки, Гвоздиківка, Глоби, Глухове, Гожули, Головач, Головки, Гонтарі, Гора, Горбанівка, Готвянчик, Грабинівка, Гринівка, Гутирівка, Давидівка, Долина, Дудникове, Жуки, Забаряни, Заворскло, Залізничне, Затурине, Зінці, Зорівка, Івашки, жаківка, Калашники, Каплунівка, Карнаухи, Кашубівка, Квіткове, Келебердівка, Кірове, Клименки, Клюшники, Ковалівка, Кованчик, Кованьківка, Коломак, Копили, Косточки, Кротенки, Крюкове, Куклинці, Куликове, Курилехівка, Лаврики, Лозівка, Лукищина, Мазурівка, Макарцівка, Макухівка, Мале Ладижине, Мале Микільське, Малий Тростянець, Малі Козуби, Марївка, Марківка, Мачухи, Микільське, Миколаївка, Мильці, Минівка, Михайлики, Надержинщина, Нестеренки, Нижні Вільшани, Нижні Млини, Новоселівка, Носівка, Олепіри, Опішняни, Очканівка, Паськівка, Патлаївка, Петрівка, Писаренки, Підлепичі, Пожарна Балка, Портнівка, Розсошенці, Рунівщина, Сапожине, Сердюки, Снопове, Соломахівка, Соснівка, Степанівка, Степне, Ступки, Судіївка, Супрунівка, Сусідки, Сягайли, Тахтаулове, Твердохліби, Терентіївка, Терешки, Тернівщина, Трирогове, Тютюнники, Улянівка, Уманцівка, Фисуни, Цибулі, Циганське, Червона Долина, Черкасівка, Чорноглазівка, Шевченки, Шили, Шмиглі, Шостаки, Щербані, Яцинова Слобідка а також в усіх інших населених пунктах України
© laguna.ua, 2003-2017
Полтавський
інтернет-магазин Лагуна
Мобільна версія

Види оплат
Кур`єру при отриманні товару, Безготівковий розрахунок, Кредит, На виплат
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!