Оберіть кількість платежів
10 платежів по 46грн
6 платежів по 66грн
3 платежа по 118грн
ПІБ повністю
Телефон
Паспорт №
Ідент. номер
Електронна пошта
 Я прочитав (-ла) Оферту та Паспорт кредиту і згоден (-на) з умовами

Мережева карта D-Link DGE-530T 10/100/1000Mbps

Бонус 4грн
Знижка від 4грн
Код: 30607
Ціна: 304грн
Є промо-код?
Купити Кредит
Мережева карта D-Link DGE-530T 10/100/1000Mbps  в Ковелі
Мережеві карти D-link DGE-530T фото № Small
Мережева карта D-Link DGE-530T 10/100/1000Mbps  в Ковелі
Мережева карта D-Link DGE-530T 10/100/1000Mbps  в Ковелі
Мережева карта D-Link DGE-530T 10/100/1000Mbps  в Ковелі

Опис D-link DGE-530T:

DGE-530T - PCI адаптер Gigabit Ethernet з мідним портом 10/100/1000мбіт/с для серверів або настільних комп'ютерів. За допомогою цього адаптера, обчислювальна система, що функціонує на швидкостях 10мбіт/с і 100 мбіт/с може бути модернізована до Gigabit Ethernet, що дозволить виключити вузькі місця в мережі і підвищити продуктивність.

Завдяки можливості роботи в режимі повнодуплексного Gigabit Ethernet, цей мережевий адаптер надає вашому комп'ютеру можливість роботи в мережі на швидкості 2000 Мбіт/с з використанням існуючої кабельної системи на основі UTP Cat 5. Будучи недорогою альтернативою рішенню на оптиці, цей адаптер дозволяє швидко збільшити швидкість передачі даних до Gigabit Ethernet, не вимагаючи прокладки нових, дорогих оптичних кабелів. Адаптер підтримує автовизначення швидкостей 10/100/1000мбіт/с і напів/повнодуплексного режиму роботи.

Мережевий адаптер має вбудовану фільтрацію тегованих Ethernet-кадрів VLAN, дозволяючи створити декілька підмереж для кожного сервера і ізолювати пристрою всередині кожної VLAN від іншої частини мережі для підвищення безпеки і контролю над трафіком.

Характеристики D-link DGE-530T:

DGE-530T — PCI адаптер Gigabit Ethernet з мідним портом 10/100/1000мбіт/с для серверів або настільних комп'ютерів. З допомогою цього адаптера, обчислювальна система, що функціонує на швидкостях 10 Мбіт/с і 100 Мбіт/с може бути модернізована до Gigabit Ethernet, що дозволить виключити вузькі місця в мережі і підвищити продуктивність.Передача на швидкості Gigabit EthernetБлагодаря можливості роботи в режимі повнодуплексного Gigabit Ethernet, цей мережевий адаптер надає вашому комп'ютеру можливість роботи в мережі на швидкості 2000 Мбіт/с використанням існуючої кабельної системи на основі UTP Cat 5.
Купити D-link DGE-530T в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Ковель, Арсеновичі, Байківці, Бахів, Битень, Білашів, Білин, Борщівка, Бруховичі, Будище, Великий Порськ, Велицьк, Вербка, Вівчицьк, Волошки, Воля, Воля Любитівська, Воля-Ковельська, Ворона, Гішин, Голоби, Гончий Брід, Городище, Гредьки, Гривятки, Грушівка, Гулівка, Дарівка, Діброва, Довгоноси, Доротище, Дроздні, Дубове, Жмудче, Заріччя, Заячівка, Зелена, Іванівка, Калинівка, Калиновник, Кашівка, Козлиничі, Колодниця, Колодяжне, Красноволя, Краснодубя, Кривлин, Кричевичі, Кругель, Кухарі, Лапні, Ломачанка, Луківка, Любитів, Люблинець, Любче, Майдан, Малий Порськ, Марянівка, Мельниця, Мирин, Мислина, Мощена, Новий Мосир, Нові Кошари, Нужель, Облапи, Озерне, Партизанське, Перковичі, Підліси, Підріжжя, Пісочне, Поворськ, Погіньки, Поповичі, Радошин, Рокитниця, Рудка Миринська, Свидники, Світле, Ситовичі, Сільце, Скулин, Солотвин, Старий Мосир, Старі Кошари, Стеблі, Тойкут, Угли, Уховецьк, Черемошне, Черкаси, Шкурат а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади