Знищення української мови кураторами корпорації Google


21:44, 28 березня 2017

Уявіть собі ситуацію: ви живете в сусідній з нами країні, скажімо Угорщині - і в своєму сучасному, повсякденному житті користуєтесь послугами найбільшої пошукової системи планети - корпорації Google. Зрештою, як і решта угорців - переважна та навіть тотальна більшість... 

Як ви вважаєте, якою мовою угорці отримують інформацію на будь-які свої пошукові запити? Неважливо що ви шукаєте - чи то інформацію про відпочинок, чи то сайти новин, а може якусь модель сучасного ноутбука з метою придбати в інтернет-магазині... І от виникає питання, на яке кожен українець просто зараз, без вагань та часу на роздуми одразу дасть правильну відповідь:

А ЯКОЮ Ж МОВОЮ УГОРЦІ отримують ту інформацію? Китайською? Португальською? Французькою? Чи може українською? Навіть стало трохи смішно від того що ви зараз прочитали, еге ж? Та заждіть сміятися, насправді то аж ніяк не смішно...

Чомусь так сталося, що є така країна в світі, в якій все зовсім не так. Звісно, вона така не одна, але головне - що вона наша і відповідно ми маємо розуміти що коїться в нашій державі. В Україні все навпаки:

Для того щоб українцю отримувати інформацію українською мовою, працівники корпорації Google вигадали "чудовий" механізм з кількома умовами, про які в цій статті писати зовсім нема бажання. І досить повно ця тема розкривається в листуванні з людьми, що схоже мають відношення до пошукових систем (а можливо й корпорації):


"Я правильно вас розумію, що:
Щоб отримати україномовному українцю в Україні, з українською айпі-адресою, з повністю українською системою, налаштуваннями та все інше (браузери, програми, всі облікові записи), З ВІДСУТНЬОЮ навіть розкладкою російської клавіатури відповідь на свій запит українською мовою, я мушу ще натиснути ще якусь чарівну кнопку, (якої до речі в мене нема...)?
І без цього я таки отримуватиму видачу російською?"

До речі, цілком очікувано що відповіді на це питання я так і не отримав, хоча до того моменту мені активно пропонували "допомогу" у вирішенні.

І от зараз, як і рік тому коли піднімалось це ж саме питання, постає інше: на кого працюєте, диверсанти? Чому українці взагалі мусять щось десь там налаштовувати, доналаштовувати, переналаштовувати, відлаштовувати, коли всім цим мають займатись представники національних меншин, що проживають в Україні - всі оці спеціальні налаштування...

Алгоритм роботи пошукових систем в Україні має бути винятково таким (як і в згадуваній вище Угорщині), коли:
ЗА ВІДСУТНОСТІ будь-яких додаткових налаштувань браузерів чи пошукових систем (іншими словами, за замовчанням, без додаткових налаштувань для представників нацменшин) незалежно від встановленої мови операційної системи, мовою видачі будь-якої інформації за будь-яким запитом з комп'ютерів та інших (в т.ч. мобільних) пристроїв з України (автоматично перевіряється по базі ip-адрес) може і має бути виключно УКРАЇНСЬКА.

Підстави: 

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про засади державної мовної політики

Стаття 6. Державна мова України
1. Державною мовою України є українська мова.
2. Українська мова як державна мова обов'язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, науці, культурі, інших сферах суспільного життя.

Розголос цього надзвичайно важливого для національної безпеки України питання по всіх каналах інформації - необхідна умова подолання корупції серед промосковських кураторів корпорації Google, які вочевидь продовжують лобіювати імперські амбіції москви, їх посіпак і не бажають змін.
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Змушуємо Google відповідати українською!


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади