Змушуємо Google відповідати українською!


00:07, 29 березня 2017

Детальна інструкція справжнього українського націоналіста. Лікуємо хворі на імперські амбіції кремля браузери Chrome/Chromium/Yandex Browser та Firefox

   та 

Пише Володимир Вишенський

Віктор Яровий у своєму дописі підняв дуже важливу тему що робити українцеві, якщо на його запити в пошуковику Гугл цей американо-мосвинський пошуковик (дада, засновник Гуглу С.Брін - викидень СССР) у відповідь підсовує мосвинське лайно.

Ясно, що після отримання від Гугл сторінки з мосвинотними відповідями ви можете там справа тицьнути "Інструменти", а там вибрати "Сторінки українською мовою", але оте подвійне тицяння якесь принизливе, я в цьому з Віктором повністю згоден.

Тому мене допис Віктора трохи мотивував, я щойно вирішив ще раз поколупатися в налаштуваннях Хрома, і таки знайшов як зробити, щоб оті "Сторінки українською мовою" показувалися відразу.

Я просто порівняв рядок пошуку одного й того ж поняття до і після переходу на "Сторінки українською мовою" і знайшов деякі суттєві відмінності, які, на мій погляд, якраз і впливають на вибір мови видачі результатів.

Отже, ліземо в "Налаштування", там знаходимо "Керування пошуковими системами", першим рядком у списку в мене стоїть, єстєсно, Гугл, і там справа є рядок з параметрами, який в мене закінчується таким текстом:


{inputEncoding}


В кінець цього рядка після цього тексту, тобто справа від нього я додав такий текст (це і є відмінність):


&tbs=lr:lang_1uk&lr=lang_uk


Після цього натискаєте "Готово" і у вас кожен пошук буде автоматично показуватись так, якби ви вибрали через "Інструменти" показувати "Сторінки українською мовою".

Скріншот додається.

Репост вітається.
Віктор Католик додає:

Працює, шалено дякую! 

В мене поле з параметрами було захищене від редагування, хоча можна було виділити скопіювати його вміст. Внизу є список "Інші пошукові системи" - там в самому низу можна додати нову пошукову систему. Вставляєте параметри туди і дописуєте ті символи, що запропоновані у пості. Сподіваюсь, зрозуміло пояснив.


Альтернативне роз'яснення (по неактивній комірці з параметрами) від Володимира Вишенського:

Багато людей жаліються, що в них той рядок параметрів неактивний, і вони нічого не можуть додати.

Тому пропоную ось таке рішення:

Внизу того вікна є можливість додати іншу пошукову службу. 


Додаєте:

"Додайте систему пошуку" - напр.: Google - український пошук

"Ключове слово" - google.com.ua

"URL-адреса з %s замість запита" - оцей рядок (це повний рядок параметрів запиту, включно з українським "апгрейдом"):


{google:baseURL}search?q=%s&{google:RLZ}{google:originalQueryForSuggestion}{google:assistedQueryStats}{google:searchFieldtrialParameter}{google:iOSSearchLanguage}{google:searchClient}{google:sourceId}{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:contextualSearchVersion}ie={inputEncoding}&tbs=lr:lang_1uk&lr=lang_uk


Потім встановлююте додане службою за замовчуванням і це все.


Перевіряємо як працює, для чого ввести будь-який пошуковий запит, наприклад: "купити холодильник у Львові"


Browser: Firefox   

Anna Avina додає:

1. Встановити цей додаток. Його функції: XML Search Engines Exporter/Importer
2. Зберігаємо на комп'ютері цей файл. "Використовуючи ці налаштування Гугл видає результати українською мовою та в українському інтерфейсі"
3. Відкриваємо налаштування - пошук - Import Search Engines from Files... - обираємо збережений раніше файл.
4. Виберіть ваш типовий засіб пошуку. Firefox використовує його в панелі адреси, панелі пошуку та на початковій сторінці. "G UA"
5. Перезапускаємо Firefox. Все готове, перевіряємо: ввести в рядок пошуку (він же рядок урл-адрес) якийсь пошуковий запит, наприклад: "купить телевизор в Днепропетровске"Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Запитуємо українською, отримуємо відповідь російською. Це нормально?


Українцю, підтримай своїх! Не фінансуй окупанта!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Україна 2.0
148
Фінанси
22
Кулінарія
1
Гумор
27
Рибалка
0
Культура
55
Спорт
3
Історія
12
Авто/Мото
0
Муки вибору
5
Політика
147
Мова
88
Юля
44
Пєтя
11
Космос
9
Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Україна, Івано-Франківськ, Крим, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Кропивницький, Київ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади