Змушуємо Google відповідати українською!


00:07, 29 березня 2017

Детальна інструкція справжнього українського націоналіста. Лікуємо хворі на імперські амбіції кремля браузери Chrome/Chromium/Yandex Browser та Firefox

   та 

Пише Володимир Вишенський

Віктор Яровий у своєму дописі підняв дуже важливу тему що робити українцеві, якщо на його запити в пошуковику Гугл цей американо-мосвинський пошуковик (дада, засновник Гуглу С.Брін - викидень СССР) у відповідь підсовує мосвинське лайно.

Ясно, що після отримання від Гугл сторінки з мосвинотними відповідями ви можете там справа тицьнути "Інструменти", а там вибрати "Сторінки українською мовою", але оте подвійне тицяння якесь принизливе, я в цьому з Віктором повністю згоден.

Тому мене допис Віктора трохи мотивував, я щойно вирішив ще раз поколупатися в налаштуваннях Хрома, і таки знайшов як зробити, щоб оті "Сторінки українською мовою" показувалися відразу.

Я просто порівняв рядок пошуку одного й того ж поняття до і після переходу на "Сторінки українською мовою" і знайшов деякі суттєві відмінності, які, на мій погляд, якраз і впливають на вибір мови видачі результатів.

Отже, ліземо в "Налаштування", там знаходимо "Керування пошуковими системами", першим рядком у списку в мене стоїть, єстєсно, Гугл, і там справа є рядок з параметрами, який в мене закінчується таким текстом:


{inputEncoding}


В кінець цього рядка після цього тексту, тобто справа від нього я додав такий текст (це і є відмінність):


&tbs=lr:lang_1uk&lr=lang_uk


Після цього натискаєте "Готово" і у вас кожен пошук буде автоматично показуватись так, якби ви вибрали через "Інструменти" показувати "Сторінки українською мовою".

Скріншот додається.

Репост вітається.
Віктор Католик додає:

Працює, шалено дякую! 

В мене поле з параметрами було захищене від редагування, хоча можна було виділити скопіювати його вміст. Внизу є список "Інші пошукові системи" - там в самому низу можна додати нову пошукову систему. Вставляєте параметри туди і дописуєте ті символи, що запропоновані у пості. Сподіваюсь, зрозуміло пояснив.


Альтернативне роз'яснення (по неактивній комірці з параметрами) від Володимира Вишенського:

Багато людей жаліються, що в них той рядок параметрів неактивний, і вони нічого не можуть додати.

Тому пропоную ось таке рішення:

Внизу того вікна є можливість додати іншу пошукову службу. 


Додаєте:

"Додайте систему пошуку" - напр.: Google - український пошук

"Ключове слово" - google.com.ua

"URL-адреса з %s замість запита" - оцей рядок (це повний рядок параметрів запиту, включно з українським "апгрейдом"):


{google:baseURL}search?q=%s&{google:RLZ}{google:originalQueryForSuggestion}{google:assistedQueryStats}{google:searchFieldtrialParameter}{google:iOSSearchLanguage}{google:searchClient}{google:sourceId}{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:contextualSearchVersion}ie={inputEncoding}&tbs=lr:lang_1uk&lr=lang_uk


Потім встановлююте додане службою за замовчуванням і це все.


Перевіряємо як працює, для чого ввести будь-який пошуковий запит, наприклад: "купити холодильник у Львові"


Browser: Firefox   

Anna Avina додає:

1. Встановити цей додаток. Його функції: XML Search Engines Exporter/Importer
2. Зберігаємо на комп'ютері цей файл. "Використовуючи ці налаштування Гугл видає результати українською мовою та в українському інтерфейсі"
3. Відкриваємо налаштування - пошук - Import Search Engines from Files... - обираємо збережений раніше файл.
4. Виберіть ваш типовий засіб пошуку. Firefox використовує його в панелі адреси, панелі пошуку та на початковій сторінці. "G UA"
5. Перезапускаємо Firefox. Все готове, перевіряємо: ввести в рядок пошуку (він же рядок урл-адрес) якийсь пошуковий запит, наприклад: "купить телевизор в Днепропетровске"Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Запитуємо українською, отримуємо відповідь російською. Це нормально?


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади