Як заробити на різниці курсу $ в Україні.


10:55, 16 січня 2017

В коливанні курсу $ в Україні є дві сторони - Офіційна та реальна. 
Офіційна сторона - це коли вам втирають в голову, що десь та щось там сталось в світі, а тому курс $ саме у нас має зростати. А от влада така хороша, думає про Вас, тому курс після зростання обов'язково має зменшуватись. І саме так буде.
Також Вам в офіційному пояснені зростання курсу $ можуть казати про якусь сезонність, місячність, недільність, святковість ... та інше.
Але це лише прикриття реальної сторони.
Реальна же сторона тут банальна та проста.
На коливанні курсу $ можна просо та легко заробляти, а гроші, як відомо, ще нікому в світі не були зайвими, тим більше банкам та їх власникам.
Так як це робиться ? Тут згадайте валютчиків, які цим живуть. Правда вони заробляють крихти на цьому, а Ви уявіть, якщо прокрутити 1 млрд. $. Прибуток буде теж в млрд. грн.
Маючи $, треба спочатку знайти причину, щоб "панічно" підняти курс $.
Тоді продати свої $. 
Потім, за певний час, знову через якусь "причину" опустити курс $ та відкупити свої потрачені $.
Все. Отримана на продажу-купівлі $ різниця вже ваша.
Тут потрібна ще одна складова - для того, щоб таке системно прокручувати з $ треба лише кришувати-керувати нац.банком та контроль над змі. 
І тут Вам буде вже не важко побачити у кого в Україні це все в руках та під контролем, і зрозуміти, що саме бандо-олігархат на цьому наживається.
Ну а хто керує бандо-олігаратом в Україні, То Ви вже самі здогадайтесь.
Автор матеріалу:


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади