ВО "Свобода" намагається скасувати ганебний антиукраїнський закон КК


18:03, 14 січня 2017


Опубліковано 13 січ. 2017 р.

ВО Свобода подала до Конституційного суду України вимогу скасувати антиукраїнський закон про мови авторів Ківалова-Колісниченка, що був написаний у Кремлі і порушуючи всі норми, процедури, незаконно пропханий керівниками Верховної Ради, фактично маріонетковою владою Кремля - Януковича. Ні Турчинов, будучи президентом, ні Порошенко, ні Парубій, як голова Верховної Ради не підписали до цього часу скасований Верховною Радою після останнього Майдану цей ганебний закон КК. Сьогодні чергове заідання Конституційного суду переведено у закритий режим. У будь-якій країні мова корінного народу як державна - то є абсолютно природнє поняття, яке навіть не обговорюється. Це традиційне, моральне, законне право єдиного господаря України - українсьткого народу. Це норма і дух мовної сфери. У нас це треба доводити на таємних засіданнях КС, на які вже не можуть потрапити спеціалісти, політики, депутати, журналісти. Дикість. Мовна окупація України продовжується кремлінською владою хазар. Біля трьох десятків документів-висновків різних інститутів, інституцій, експертів з приводу державності української мови, які затребував Конституційний суд, говорять однозначно: державна мова в Україні, державотворчим, корінним народом котрої є українці, має бути виключно українська. Побачимо, чи буде Конституційний суд підтримувати потуги кремліно-хазар, котрі сьогодні ще більше нищать українську мову в Україні, як Янукович. Чи нам ще й далі боротися проти цього КК, а потім за нові закони Про українську мову і Закон про мови національних меншин, до котрої відноситься і московитська мова - "рускій язик".


Фрагмент виступу:

Ми захищаємо українську мову. І це є природнє бажання будь-якого громадянина, який є патріотом.

Ми не виступаємо проти якоїсь іншої мови. Ми не говоримо те, що якась мова має упосліджуватись в нашій державі. Ми не кажемо, що представники національних меншин мають бути позбавлені права користуватися своєю мовою у себе в хаті, в недільних школах, в своїх релігійних закладах.

Ми говоримо про одне: в Україні має існувати єдина державна українська мова - мова української нації. І ця мова має бути захищеною.

І якщо вам розказують зараз, що це є неважливо і нецікаво, то це лукавство і брехня. Тому що за українську мову садили в тюрми, за українську мову відправляли на заслання в Сибір і на крайню Північ, за українську мову звільняли з роботи.

Коли московити пішли війною на Україну, одним з ультиматумів перед нашою владою вони поставили визнання російської другою державною мовою. Отже, для Москви це важливо. Чому ж нам кажуть, що для нас це не важливо? Важливо, ще й як важливо!


Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Про українську мову в інтернеті і пошукових системах


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади