Про окуповане "українське" телебачення. Україна не росія?


18:33, 02 квітня 2016

Поклацав щойно по каналах телебачення. Стандарт DVB-T2, тобто саме той стандарт, що відображає сучасне ефірне телебачення в Україні. Всього заявлено 32 канали, щоправда один не працює (транслюються полоси для налагодження мабуть лампових телевізорів + звуковий сигнал 1 кГц). Тобто маємо 31 реально працюючий канал.

Метою дослідження була частка каналів, які одночасно траслюють державною мовою. І що ви гадаєте, скільки таких було виявлено сьогодні, 02.04.2016 року приблизно о 17-00 в Дніпропетровську?

Ну давайте, принаймні уявіть собі скільки каналів. Скільки українських каналів в Україні, під час окупації Криму, Донбасу та війни з російською федерацією? Як ви гадаєте, наскільки українським є наше телебачення? Є версії чи припущення чи може здогадки чи переконання? Ану ж бо, скажіть це число...?

4. Саме стільки каналів транслювали українською мовою. Слід зауважити, що на момент дослідження, два з чотирьох каналів в цей час транслювали рекламу, яка як відомо допускається виключно державно мовою. Та ми не будемо заперечувати факт трансляції українською... 4 від 31 - це 13 відсотків. Ось реальні, конкретні цифри.

Весь наш уряд - уряд імпотентів. В мене все.
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Серйозне звинувачення на адресу голови Нацбанку України Валерії Гонтаревої


Українцю, підтримай своїх! Не фінансуй окупанта!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Україна 2.0
148
Фінанси
22
Кулінарія
1
Гумор
27
Рибалка
0
Культура
55
Спорт
3
Історія
12
Авто/Мото
0
Муки вибору
5
Політика
147
Мова
88
Юля
44
Пєтя
11
Космос
9
Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Україна, Івано-Франківськ, Крим, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Кропивницький, Київ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади