Побутовий утилізатор сміття + величезна плита + обігрівач + шашличниця + барбекю


01:12, 14 серпня 2018

Цю статтю надихнув написати мене чудо пристрій Паляр, котрий купив собі нещодавно в магазині Лагуна. І вважаю що я зробив дуже гарну інвестицію в майбутнє, бо кожне використання буде заощаджувати мої гроші!

       Я тільки почав його використовувати і впевнений що стаття буде доповнена новими плюсами. Так ось я хочу написати чому саме його купив і чим він мене привабив. Я останні пару років почав серйозно задумуватись над проблемою сміття. Все почалось з батарейок, я перестав їх викидувати, а збирав і здавав. Пластикові пляшки як була можливість кидав в окремі контейнери. Після дізнався що є поряд приймальний пункт цих пляшок і фактично кожна пляшка хоч і недорого, але коштує грошей. Тобто пляшки я почав теж збирати окремо і повірте, жахнувся від їх кількості, але це вже був заробіток. Ну скляні пляшки то вже давно звик збирати, а тут і за залізні теж дізнався (до речі навіть бій скляний приймають). Плюс папір. Тобто на виході в місті я вже відсотків 20 свого сміття не викидую на звалище, а заробляю на ньому або безпечно утилізував. На дачі органіку всю в компостну яму - це ще відсотків 30. А що ж робити з кульочками, пляшками пластиковими, що не приймають, пакуванням різним і т.д.?
       По телевізору все частіше кажуть про проблему пластикових пакетів, як біч 21 століття, як і взагалі пластику. Я читав за різні технології утилізації, але в Україні вони майже не використовуються. І ось я дізнався про Паляр, новий пристрій, з першого погляду нічим не відрізняється там від буржуйки, але все кроїться в деталях. А це принцип спалення - Піроліз. Я не хімік, скажу своїми словами - при високих температурах дрова, пластик і інші види палива виділяють газ і якщо це використати і правильно його спалити, можна добитись дуже ефективного спалення будь чого без викиду шкідливих речовин у повітря. За рахунок цього можна спалювати пластик побутової групи - це поліетилен та поліпропілен без шкоди для довкілля, бо на виході після згорання ми маємо CO2 - це вуглекислий газ, яким людина видихає та Н2О - вода, а попіл то азот, що є добривом. До цієї групи входять якраз входить ворог номер один пластикові кульочки, а також пляшки (але їх можна здавати), пакувальний матеріал в т.д.. Інше то треба перевіряти. Тобто ще одна проблема була вирішена, дуже глобальна проблема. Але ж це тільки маленька частина всіх принад. Продумана конструкція, товстий метал, захист він корозії - це все дає впевненість, що плита прослужить дуже довго! А яке м'ясо виходить, а риба. А поряд можна готувати ще якійсь страви, бо плита дуже велика. І все це без надокучливого диму, як від мангалу, з меншою витратою палива, не згорівшим м'ясом, не сухим.
       Багато хто скаже фу, як так можна, в шашлику має бути димок, без цього то не шашлик. Я такий ж був, до купівлі Паляра та окремого шашличного модуля, що ставиться на плиту. І після приготування зрозумів, що різниця таки є і не в сторону стандартної технології! А чи знаєте ви, що вугілля не димить, бо дим то продукт горіння. Тобто димок виходить за рахунок того, що з м'яса капає жир. Але і для прихильників стандартного методу є обладнання для смаження на "димку" під вуглями у камері, куди завантажувати паливо. Місця є на три шампури довжиною до 500мм! Все це, а також побічній ефект обігріву може стати незамінним помічником для всіх, у кого є приватний будинок або дача. Я вже не кажу про енергетичну незалежність від дорогущого газу та не менш дорогої електрики. До речі порада молодого пічника, завантажувати тільки гарно висушені дрова, тому що навіть якщо вони трохи сируваті, ви втрачаєте до 50% енергії!
       Якщо мої доводи на вас не подіяли і ви все одно вважаєте безпечне та ефективне спалення відходів дурнею, тоді подумайте куди це сміття потрапить далі? На смітник стихійний або ні, де рано чи пізно воно згорить або в воду, а далі у світовий океан, де вже сотні тисяч квадратних кілометрів сміттєвих островів, вимирання риб і купа інших проблем. Забороніть всім палити і вдихати напряму таку хімію, що вам і не снилось. Спалювати сміття звичайним способом, коли валить клуби диму, і т.д. і т.п. Звичайно, коли винайдуть спосіб безпечної переробки (а воно все одно буде супроводжуватись хімічними реакціями і викидами у атмосферу) - тоді будемо здавати. А поки нічого цього не зробили, давайте використовувати те, що є і ставати енергетично незалежними! Слава Україні, винахідникам слава!

Викладаю частину відео, що поробив для демонстрації її можливостейПродовження буде, користуюсь тільки тиждень, емоцій море...
Автор матеріалу:


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади