Оберіть кількість платежів
10 платежів по 245грн
6 платежів по 349грн
3 платежа по 629грн
ПІБ повністю
Телефон
Паспорт №
Ідент. номер
Електронна пошта
 Я прочитав (-ла) Оферту та Паспорт кредиту і згоден (-на) з умовами

IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS

IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську
IP телефонія D-Link DVG-7111S фото № Small
IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську
IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську
IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську
IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську
IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську
IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську
IP Phone D-Link DVG-7111S 1FXS  в Алчевську

Опис D-Link DVG-7111S:

Соверщение дзвінків через Інтернет для дому та невеликого офісу
Телефонний голосовий шлюз DVG-7111S дозволяє використовувати з'єднання з кабельним / DSL-модемом для здійснення недорогих дзвінків через Інтернет. Це пристрій поєднує в собі переваги сучасної технології Voice over IP c розширеними комунікаційними функціями. Завдяки FXS порту, до DVG-7111S може бути підключений звичайний телефонний апарат, що дасть можливість здійснювати дзвінки через Інтернет. Порт FXO дозволяє перетворювати оцифрований голос з IP-мережі або Інтернет в аналоговий голос і передавати його користувачам аналогових телефонних апаратів в ТфОП.

Хорошу якість передачі голосу
DVG-7111S підтримує функції QoS, що забезпечує якість передачі і прийому голосу, схоже з використанням звичайного телефонного зв'язку. Крім цього, даний голосовий шлюз підтримує безліч корисних функцій, включаючи переклад дзвінка, відображення ідентифікатора абонента, тристоронню конференцію, телефонну книгу, прискорений набір, hot line. Все це забезпечує зручність користувача при наборі номера і отримання телефонних дзвінків.

Спільний доступ в Інтернет
DVG-7111S оснащений вбудованим маршрутизатором, що дозволяє переглядати Web-сторінки, дивитися відео або грати в ігри on-line одночасно з вчиненням телефонних дзвінків. Для цього необхідно підключити ПК до мережі LAN даного телефонного апарата VoIP або кілька комп'ютерів до порту LAN через комутатор Ethernet. Цей пристрій підтримує черги пріоритетів для передачі трафіку відео та ігор on-line з високою якістю.

Комплексна безпека
DVG-7111S підтримує опцію Voice VLAN, яка дозволяє ізолювати й убезпечити голосовий трафік, що передається через Інтернет. Також підтримується міжмережевий екран NAT для захисту від зловмисників в мережі Інтернет. В цілях управління доступом здійснюється фільтрація пакетів користувача на основі порту або IP-адреси. Опція батьківський контроль дозволяє блокувати небажані Web-сайти і встановити розкладу для роботи в Інтернет.

Характеристики D-Link DVG-7111S:

: D-Link
Модель: DVG-7111S
Артикул: DVG-7111S
Ethernet порти: 1xRJ-45(LAN 10/100BASE-TX Ethernet
Ethernet порти: 1xRJ-45(WAN) 10/100BASE-TX Ethernet
Голосові порти: 1xRJ-11(FXS)
Голосові порти: 1xRJ-11(FXO)
Аудіо кодеки: G. 726
Аудіо кодеки: G. 723.1
Аудіо кодеки: G. 711a/-law
Аудіо кодеки: G. 729A/B
Харчування: 12В
Купити D-Link DVG-7111S в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Алчевськ а також в усіх інших населених пунктах України
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади