Як вилікувати окупантомовних або що ми маємо на четвертий рік війни з Росією?


17:31, 13 травня 2017

Йде 4 рік війни. Руйнівної, кровавої, яка змащена під соусом "АТО". І що ми маємо наразі, які перемоги?
Територій відвоювали? Ні.
Війну зупинили? Частково, з натяжкою.
Нас паплюжать, граються нами? Так. Ніхто не поважає зараз Україну, їй кажуть знову і знову підставляй щоку!
Мова агресора панує в Україні? Так. І не тільки язьік - а й банки, бізнес, вплив!
Бойовий дух високий? Ні. Коли тобі кажуть сиди і не рипайся, будь мішенню, про який дух можна казати.
Чи громадяни усвідомлюють, що йде війна? Частково, звикли. Ну то вбивають по 1-2 на день, ну то й що.
Чи забезпечена армія сучасною технікою? Ні, де не де є поодинокі випадки. Зате МВС та нацгвардійці так.
Чи зрозуміли люди, чому насправді почалась війна? Ні! Вона почалась через мову, як інструмент впливу на свідомість людини.
Чи почали українці ставати українцями? Майже ні, але де не де жевріє зернятко, котре проривається скрізь байдужість та зневіру людей, російську пропаганду, "родного язьіка".

І то й що тепер? Що робити, щоб зупинити все це свавілля? Моє бачення - треба почати з першопричини - а це МОВА! Доки ми не захистимо це наше надбання, наш скарб, нашу національність, то все інше вже не має значення. І робити треба не "поступово", а рішуче, як зняти пластир, а саме:
1. Зробити навчання в Україні виключно українською! Прибрати взагалі непотрібний та небезпечний предмет "російська мова", розподілити вивільнений час на українську та англійську (або іншу) мову. Хто вперто бажає вивчати окупантомовних - будь ласка, приватні школи за свої гроші.
2. Прибрати з телебачення повністю російську мову (можливі виключення, коли спілкуються з громадянами Росії). Фільми і серіали російською повинні перекладатись.
3. По радіо все теж українське, російську музику або взагалі вилучити, або зробити там квоту в 5%.
4. Першою мовою обслуговування повинна бути українська.
5. Прийняти мовний закон, котрий об'єднає всі ці вимоги і стане на захисті державної мови, в котрому будуть серйозні штрафні санкції за невиконання цих норм.

Ось найпріоритетніші завдання на мою думку, виконавши котрі, ми дуже швидко переможемо цю імперську заразу, цей мутаген та вірус радянщини. А все інше почне ставати на свої місця.

І наостанок, я народився в російськомовній сім'ї (хоча мама та тато були з села, але забули свою мову, переїхавши в місто), навчався в російськомовній школі, не дуже полюбляв українську мову в дитинстві (хоча захоплювався козаками і нашою історією) і 33 роки розмовляв російською. Але 1 березня 2016 року я, свідомо, під насмішки знайомих, родини і інших, зробив свій вибір і став на захист своєї рідної МОВИ. Так, незграбно, але вперто і наполегливо! І вже ніколи мене і моїх дітей ніхто не русифікує, тільки через мій труп! Тільки вперед, вивчати мову в усіх її співучих і багатогранних проявах. Це Моя Війна - мій вклад у розбудову вільної і квітючої України...

Слава Українцям і смерть російськомовній окупації!    
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Відмазки москворот


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади