Вибори в Україні. Як є і як то має бути.


20:32, 06 березня 2016

Сучасні вибори. 

1. Вартість виборів: занадто, кричуще дорогі. Складна та тривала в часі організація будь-яких виборів, тривалий час підготовки, залучення надвеликої кількості людей, приміщень, друк бюлетенів тощо... 
2. Ефективність: неефективні (25 років когось та щось обираємо. Дообирались за весь цей час до того, що вже живемо на рівні Зімбабве. І це ще не кінець...)
3. Чесність: нечесні (завжди є фальсифікації та способи викривлення волевиявлення громадян)
4. Популізм: популістські. Обіцяють одне, на виході геть інше. Згадаємо скільки нам всього обіцяли за 25 років!
5. Відповідальність: безвідповідальні. За невиконані обіцянки немає реальної відповідальності (політичної, кримінальної).
6. Перспективність: безперспективні. Ви ще вірите в якісь перспективи? Є такі наївні? Перспектива є лише одна - втрата держави.
7. Явка виборців. Низька і має тенденції до подальшого падіння.
8. Вплив влади: втручання діючої влади в усі виборчі процеси, починаючи з призначення виборів чи незаконного ігнорування такого призначення.
9. Періодичність: один раз на 4-5 років або рідше у випадку узурпації влади.
10. Можливість мирної зміни влади у випадку узурпації: відсутня. Як наслідок: майдани, погроми, революції, війни, жертви...


Конституція України.

Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.

Стаття 69. Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.

Пропозиції по зміні виборчої системи:

- Розпочати суспільне обговорення проблематики виборів з використанням сучасних високотехнологічних засобів комунікацій (соцмережі, телебачення, конференції)
- Розробити конкретний механізм запровадження електронної системи виборів, перевиборів та дострокових виборів. Залучити фахівців та зробити тестову модель для випробувань.
- На підставі ст.5 та ст.69 Конституції України здійснити народне волевиявлення, за результатами якого встановити нові правила та механізми електронних виборів, перевиборів та дострокових виборів. Назавжди забрати в депутатів право змінювати виборчу систему та закріпити це положення в Конституції.

Пропозиції для обговорення:

1. Повністю електронна система голосування на базі найсучасніших технологій авторизації, контролю, підрахунку та повторного контролю.
Пояснення. Вже давно вирішене питання авторизації. Наприклад, банки надають доступ своїм клієнтам (як фізичним, так і юридичним особам) через системи онлайн-банкінгу з надійними системами авторизації. Якщо вже давно вирішене питання керування своїми коштами, то чому й досі не вирішене питання керування своїм голосом?
2. Сувора кримінальна відповідальність за втручання в системи голосування з метою викривлення волевиявлення народу.
3. Механізм ініціювання повторних виборів у разі невиконання обранцями виборчих програм чи підозру на корупцію та проведення таких виборів.

Очікування від впровадження сучасної електронної системи голосування:

1. Вартість виборів: не йде у порівнянні з існуючою системою. В сотні разів дешевше. 
2. Ефективність: залежатиме від вибору народу, який контролюватиме свій вибір. Має бути вищою за теперішню.
3. Чесність: абсолютно чесні. Відсутність можливостей для фальсифікацій та сурова кримінальна відповідальність за спробу.
4. Популізм: враховуючи закладений механізм відповідальності за невиконання обіцянок та програм, суттєво знижується.
5. Відповідальність: враховуючи закладений механізм відповідальності за невиконання обіцянок та програм, значно більш відповідальні. 
6. Перспективність: враховуючи закладений механізм відповідальності за невиконання обіцянок та програм, перспективні.
7. Явка виборців: максимально висока. Голосування з будь - якої точки планети забезпечить максимальні показники явки виборців на період голосування, незалежно від місцезнаходження виборця.
8. Вплив влади: відсутній.
9. Періодичність: один раз на 4-5 років або частіше у випадку необхідності.
10. Можливість мирної зміни влади у випадку узурпації: присутня.
11. Можливість застосування системи в різних сферах культурного життя (наприклад, конкурс "Євробачення", "Кращий гол туру", "Політик року", "Голос країни" та інше): присутня
12. Можливість застосування системи в різних сферах суспільного життя (домові комітети, вирішення питань з перейменувань вулиць, назв міст тощо): присутня.

Недоліки у порівнянні з існуючою системою виборів: не виявлено.

Зміст цієї статті може змінюватись, що буде наслідком обговорень, пропозицій та зауважень.

Розпочати обговорення: https://www.facebook.com/groups/158274327889138/
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Електронне голосування


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади