Створення електронної бази даних виборців


12:18, 08 березня 2016


Створення єдиної електронної бази даних виборців - громадян України, що мають право голосу. Точним та унікальним ідентифікатором є код ІПН, який є в кожного громадянина України. Код ІПН також містить в собі дату народження громадянина, тому він може виступати віковим фільтром для права доступу до сервера ЦВК. В кого коду нема (не отримували, використовуючи таке право) - в якості ідентифікатора використовується серія та номер паспорта, комбінація яких так само як і код ІПН є унікальною. В базі даних мають міститися такі відомості: код ІПН, серія та номер паспорту, прізвище, Ім'я, по-батькові (в кого є), дата народження, стать, номер мобільного телефону (який служитиме засобом ідентифікації та верифікаціїї). Можливо, номерів мобільних телефонів може бути декілька - враховуючи тенденції до використання 2-3 сім карток для дзвінків на різних операторів.

База даних створюється впродовж певного періоду, скажімо 1 місяць. Про початок створення єдиної електронної бази даних виборців та дату закінчення оголошують всі існуючі ЗМІ. Після створення такої бази всі хто до неї потрапив автоматично стають виборцями нової електронної системи; система фіксує кількість виборців і після того можна проводити голосування. За 100% виборців береться саме кількість всіх зареєстрованих на сервері. Природньо, що кількість щодня (щогодини або навіть щохвилини) буде змінюватись (зменшуватись за рахунок смертей та збільшуватись за рахунок досягнення виборчого віку молодих громадян). Кількість виборців показується в режимі онлайн. Всі хто не потрапив до бази з будь-яких причин впродовж періоду її створення, матимуть можливість потрапити до бази в будь-який момент коли їм буде зручно ОКРІМ ПЕРІОДУ голосування (день голосування, починаючи з 00-00 годин) і всі наступні дні аж до оголошення результатів виборів (теоретично період голосування = день голосування, враховуючи можливості системи і це буде правильним технічним завданням). В період голосування жодних змін в базі не допускається. В день голосування кількість виборців фіксується на початок доби (00-00) і впродовж всього періоду голосування аж до оголошення результатів не змінюється. 

Пристрої для реєстрації на сервері ЦВК: комп'ютер, ноутбук, нетбук, смартфон, планшет, медіаплеєр або телевізор з доступом в інтернет. 

Важливий момент: у разі смерті виборця відповідні служби мають в обов'язковому порядку впродовж однієї робочої доби проставити позначку "виборець помер, дату смерті". Фактично це означатиме вилучення померлого виборця з бази даних виборців.
По досягненні українською молодою людиною віку, що дозволяє приймати участь в голосуванні, в день народження сервер дозволяє реєстрацію нового виборця. (Нагадую: код ІПН, який є в кожного громадянина і є унікальним ідентифікатором виборця, містить інформація про дату народження, відповідно по коду автоматично видно вік людини). 

Процедура реєстрації на сервері ЦВК:
Новий виборець заходить на сервер реєстрації, вводить свій ІПН. Система розпізнає або нового (ще не зареєстрованого виборця), або вже існуючого в базі. 
У випадку нової реєстрації система після попередження про кримінальну відповідальність за спробу незаконної реєстрації іншої людини та пропонує: ввести ПІБ, дату народження, стать, номер мобільного телефону (кілька варіантів номерів телефонів, наприклад 3). Одразу після реєстрації нового виборця доступ до його аккаунту можливий лише після SMS-підтвердження, відтак система подальшої ідентифікації та верифікації є надійною.

У випадку коли сервер розпізнає код ІПН, який вже є в базі даних, повторна реєстрація є неможливою. Таке може трапитись внаслідок:

- Або помилкової повторної спроби реєстрації виборця; сервер пропонує пройти процедуру верифікації через SMS повідомлення. 
- Або незаконної злочинної дії третіх осіб, які зареєструвались під чужим номером ІПН. В такому випадку, система пропонує користувачеві негайно особисто звернутись до СБУ (з фактичним особистим відвідуванням найближчого відділення) з документами: паспорт та код ІПН. Співробітники СБУ на основі аналізу ситуації вносять правки в базу даних ЦВК, прив'язують реального виборця до бази даних (змінюють фіктивні дані на реальні, заносять в базу факт незаконного втручання в системи ЦВК) та порушують кримінальну справу за спробу незаконного втручання в системи ЦВК.

Процедура виборів запропонована в наступній статті: Електронне голосування

Зміст цієї статті може змінюватись, що буде наслідком обговорень, пропозицій та зауважень.

Розпочати обговорення запропонованої системи: https://www.facebook.com/groups/158274327889138/
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Офшор - це вирок державі, що неспроможна зробити нормальні податки


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади