Стратегічна помилка Савіка Шустера


09:21, 03 грудня 2016

10 років тому програми шанованого мною, безумовно видатного і талановитого Савіка Шустера викликали захоплення. Новий формат, нове подання. Діалог, питання в студії, нагальні теми та потреби суспільства - все це не могло не подобатись глядачам. Його передачі несли в собі все найновіше і найсучасніше з того, що могло бути в форматі політичного ток-шоу. Савік був неперевершеним.

Та особливо мені, що виріс з українським в серці, дуже сподобався чималий період, коли ведучий, фактично іноземець, потихеньку, маленькими кроками, обережно але впевнено починав розмовляти в своїх програмах українською мовою. Байдуже на те, що з акцентом, байдуже на те, що трішечки незграбно і тільки на початку програми, читаючи з папірця заготовлений текст... Починав говорити державною мовою країни, яка тепло та щиро зустріла журналіста. Державною мовою країни, в якій Савік почав фактично жити, працювати, заробляти... І він точно знав, розумів (та й зараз знає), що в будь-якій країні Європи він би так само міг працювати - за однієї умови! Шоу має мовитись мовою глядача.

Очевидно на якомусь етапі Савік схибив, зійшовши з того правильного шляху. Він перестав вважати, що Україна має суверенне право на свою мову. Перестав вважати українців за гордий, образливий народ. І обрав в решті решт за основну мову таку,  з якою йому було значно легше. Не треба було докладати "зайвих" зусиль. Какаяразніца? Дійсно, тоді різниці майже не було, це правда.

І це було ще далеко до сумнозвісних подій Майдану людської Гідності...Згодом, неочікувано для Савіка і багатьох, переважній більшості українців той язьік з "так історіческі сложилось", "какаяразніца" та "ми одін народ" став мовою окупанта. Та й цього разу не збагнули мільйони людей того, що не буде в Україні чужинець панувати. Разом з ними опинився й Савік... Язьік, цілком можливо не має значення. А мова для мене й інших українців має значення, КЛЮЧОВЕ! 

Вже невдовзі не буде того язьіка: спочатку в медіапросторі, а згодом - і в житті українців. Взагалі. Не вірите? Не вірте, наші шляхи розходяться.

P.S. Талановитий ведучий, журналіст допустився стратегічної помилки. Грошей окупантомовним ресурсам ніколи в житті не дам і всіх відмовлю від того. Слава Україні!
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Не свій серед чужих, не чужий серед своїх


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади