Роздуми на тему оновленої України 2.0


11:57, 23 лютого 2016

Починаємо ставити завдання для обговорення нової, сучасної моделі держави. Висловлю свої думки з цього приводу.
1. Має бути мінімум податків (до п'яти, не більше, чим менше тим краще і щоб був принцип що великий бізнес платить більше). Як я це бачу - наприклад 2% для малого бізнесу, 3-4% для середнього, і там 8-10% для великого. Але ж знову треба прораховувати все це виходячі з доходів та видатків.

2. Треба зробити безкоштовний доступ до мережі інтернет на граничній якісь невеликий швидкості (там наприклад 512кб) - це потрібно для пункту 3, так й і взагалі це наш доступ до керування державою, доступ до інформації. Якісне покриття, стабільна робота. Запровадження 4ж технології. Взагалі інтернет повинен дотуватись державою і контролюватись покриття та стабільність роботи. Ми, як держава, повинні бути мобільними у наш час великих технологій, щоб наздоганяти упущений час.

3. Потрібно перевести всі розрахунки виключно у безготівковий вид (звичайно це не одномоментно, але звести готівкові операції до мінімуму з подальшим прибиранням його взагалі). Так ми робимо неможливим шось купувати та приховати це.

4. Виходячи з 3 пункту, сплату податків робимо моментально у час здійснення транзакції на основі тарифу. Тим самим розсипаються всі сірі схеми.

5. Робимо бюджет автоматизованим, тобто всі податки падають на один рахунок, а далі на основі налаштувань одразу перерозподіляються на медицину (припустимо 5%), поліцію (3%), освіту (10%) і т.д. Це тонке налаштування треба прораховувати. Тобто не потрібно робити цирк з прийняттям бюджету, розпилом його - все змінюється дуже просто - треба тільки кожен рік (а може і частіше) що для нас важливо у цю мить і на що нам потрібно більше ресурсів.

6. У зв'язку з усім вищезазначеним, максимально скорочуємо всі ланки чиновників, а це усіляки податкові структури, адміністративні ті інші. Тобто у нас дуже сильно скорочується навантаження на фонд заробітної плати.

7. Активно і всеосяжно запроваджуємо страхові послуги. Медичне, пенсійне, будинків та інше. Мінімальний пакет повинен бути безкоштовний, а далі тарифи повинні бути мінімальними, т.я. це буде усе населення України, тобто як великий опт.

8. Запровадження трирівневої пенсійної системи, з подальшим відходом від першого рівня, а саме солідарної системи.

9. Прозорі витрати і доступ онлайн для всіх громадян, а за для цього повинен кожен мати свій власний електронний підпис (видається безкоштовно, можливо якась флешка з максимальним рівнем шифрування).

10. Запровадження супер-надійної електронної системи для голосування на всіх рівнях нашого життя - від побутових до державних рішень. Тобто втілити в життя наше право за конституцією на керування та вплив на державу.

Запрошуємо інтелектуалів взяти активну участь в виготовленні технічного завдання на проект "Модель держави Україна". Попрацюємо разом? Буде гаряче... https://www.facebook.com/groups/158274327889138/
Автор матеріалу:


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади