Про окуповане "українське" телебачення. Україна не росія?


18:33, 02 квітня 2016

Поклацав щойно по каналах телебачення. Стандарт DVB-T2, тобто саме той стандарт, що відображає сучасне ефірне телебачення в Україні. Всього заявлено 32 канали, щоправда один не працює (транслюються полоси для налагодження мабуть лампових телевізорів + звуковий сигнал 1 кГц). Тобто маємо 31 реально працюючий канал.

Метою дослідження була частка каналів, які одночасно траслюють державною мовою. І що ви гадаєте, скільки таких було виявлено сьогодні, 02.04.2016 року приблизно о 17-00 в Дніпропетровську?

Ну давайте, принаймні уявіть собі скільки каналів. Скільки українських каналів в Україні, під час окупації Криму, Донбасу та війни з російською федерацією? Як ви гадаєте, наскільки українським є наше телебачення? Є версії чи припущення чи може здогадки чи переконання? Ану ж бо, скажіть це число...?

4. Саме стільки каналів транслювали українською мовою. Слід зауважити, що на момент дослідження, два з чотирьох каналів в цей час транслювали рекламу, яка як відомо допускається виключно державно мовою. Та ми не будемо заперечувати факт трансляції українською... 4 від 31 - це 13 відсотків. Ось реальні, конкретні цифри.

Весь наш уряд - уряд імпотентів. В мене все.
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Серйозне звинувачення на адресу голови Нацбанку України Валерії Гонтаревої


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади