Піраміда потреб Абрагама Маслоу. Погляд на мовне питання крізь призму проблем


11:04, 08 січня 2017

Припускаю, що не всі чули про цей термін, то ж детально ознайомитись можна тут.


Я певен, що кожен з вас чув таке: "язьіковой вопрос сейчас не кстати, вьі сначала порядок в стране наведите. "

Поглянувши на піраміду потреб, можна зробити висновок: найбільше таке можуть казати люди, які не задовільнили свої первісні, базові потреби. Ну от дивіться, вони ж в свої фрази вкладають саме цей сенс: питання не на часі, нам їсти нема за шо. А ви тут з своєю мовою причепилися... До речі, звернення "наведите порядок", невідомо до кого (мабуть до захисників української мови) також свідчить про духовну ницість людини - знаходження на нижчому щаблі піраміди потреб, яка сама ні на що не здатна, а може лише створювати хвилі невдоволень гаслами.

А як вам таке: "Главное чтобьі человек бьіл хороший, и какая вообще разница на каком язьіке разговаривать? Главное жить в мире с другими людьми...". 
Таке гасло вигукують люди, які ймовірно вже на 2-му чи навіть 3-му щаблі піраміди. Базові потреби вони задовільнили, але в цих людей, під впливом рашапропаганди, відбило здатність аналізувати причинно-наслідковий зв'язок: саме російськомовні не хочуть жити в мирі з іншими, влаштовуючи весь час свого існування кривавий терор на територіях інших держав. І зазвичай, як в Україні, приводом для розв'язування війни було саме "захист русского язьіка и русскоязьічного населения". Такий собі дисонанс: "какаяразница, но разговаривать мьі будем на русском и согласньі убивать за ограничение наших прав".

Мені шкода людей, які не розуміють що саме мовне питання лежить в основі піраміди потреб людини, яка прагне щасливого майбутнього своїм дітям - принаймні погляньте на другий щабель - "Безпека". Саме українська мова є основою національної безпеки, об'єднуючим фактором, монолітом нації! І саме фактична двомовність вщент руйнує все перелічене!

Підсумовуючи, можемо зробити наступний висновок: не випадково саме українська інтелігенція - люди з усім арсеналом потреб - першими зробили свідомий вибір на користь своєї рідної мови. Не зважаючи на те, що за всі роки проголошеної (але не фактичної!) незалежності України в нас майже не було періодів для якісного задоволення навіть первинних вимог, гордість нації надійно і безповоротньо стала на захист своєї держави, своєї сім'ї і своєї мови! Відродимо мову - відродиться й країна!
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Не свій серед чужих, не чужий серед своїх


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади