Ой Боженьки, й звідки ж на нас стільки лиха?


10:31, 09 грудня 2016

Нарід, який зрадив своєму достойному лідеру, заслуговує на злиденність. В цьому є щось таке, що важко пояснити чи зрозуміти і навіть усвідомити. Та це все, як виявилось, працює бездоганно. Такий собі незбагненний та надійний "закон природи".

Часи 2004-2010 здаються зараз, через багато років зубожіння українців просто еталоном заможного життя кожного. Та людям було мало - і це цілком природнью. Люди почали бажати більшого, але...

Закляті вороги України  точно знали що слід зробити, щоб повернути Україну в багнюку, поближче до себе. Що треба зробити з нацією, щоб запустити процеси саморуйнації?

Насамперед, вбити лідера. Далі вже все не так складно. Або фізично, як то було в історії не раз, або облити брудом й збити людей з пантелику. Тонни бруду, що безперервно лилися по всіх каналах інформації впродовж 2000-них років в решті решт зробили свою чорну справу і "лідером" поставили свого. Поставили в тому числі ті, хто голосно кричав "Єто мой земляк, он наш, донецкий!". Кричали вони своїм язьіком, звичайно - бо ж "хохльі тупьіе, а мова ваша сельская...". Горлали в Криму, в Одесі - "он защітіт нашє право нє блєять на мовє".

Лідера справжнього раптом не стало... Не стало навіть фізично, бо перебування за ґратами не дає жодної можливості до повноцінної боротьби. Та справжній лідер не здався, лідер продовжував боротьбу як міг - і в решті решт, разом зі своїм народом, якому він пробачив, переміг. Переміг тільки в тому, що отримав ще один шанс для нормального, повноцінного європейського життя.

І що ж зробив невдячний народ? Народ знов помилився... Народ знов не розібрався хто був його справжнім лідером. Кара прийшла миттєво. Страшна кара, сувора... Тепер вже смертельна.

Чи буде ще один шанс? Має бути, скоро. А бруд все тече, тече, тече... І ціна помилки знов зростає. Що далі?
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Перед президентськими виборами в 2014 році ми попереджали... Робила це і ВОНА.


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади