Конституційний ОБОВ'ЯЗОК кожного громадянина України. Несподівано?


10:18, 27 лютого 2016

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.

Отже, народ (всі ми з вами) це і влада, це і є держава. Відповідно, на нас з вами як на державі (громадянами якої ми є), лежить солідарна відповідальність за виконання Конституції України та її законів.

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

З огляду на ст.17, виходить що захищати державу ми маємо всі разом, весь український народ! Не лише воїни, що боронять кордони на сході. Так-так, обов'язком захищати Україну наділений кожен українець, кожен в кого є український паспорт!

З цим питанням ми визначились однозначно. Тепер давайте визначимось з іншим: а де кожен з нас має захищати державу, на котрому з кордонів? Ну, щодо захисту зовнішніх кордонів більш-менш зрозуміло. В тій же ст.17 функції захисту покладаються на армію. Та армія - це ж не все населення? Армія сьогодні налічує менше 1-го відсотка населення.

Що ж тоді мають робити решта - 99 з лишком % громадян? На переконання патріотів, найкращою зброєю в тилу є наша ядерна зброя - українська мова!

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про засади державної мовної політики

Стаття 6. Державна мова України
1. Державною мовою України є українська мова.
2. Українська мова як державна мова обов'язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, науці, культурі, інших сферах суспільного життя.

На виконання цих норм, почнемо з того, що всі ми ТОЧНО можемо зробити просто зараз і задля того не потрібно чекати якихось додаткових рішень від представників нинішньої влади (бо народ - то і є єдине джерело влади в Україні, див. початок статті):

- Інтернет. Щоразу потрапляючи на начеб-то український сайт (українські сайти закінчуються на .ua), на якому нема української мови - одразу зачиняйте та шукайте нормальний. Якщо на сайті є українська мова - одразу перемкніть цей сайт на режим Ua (Укр). Шукайте в інтернеті все виключно українською мовою! Стаття про пошукові системи.

- Соціальні мережі. Намагайтеся обходити стороною групи, які створені не для українців. Приєднуйтесь лише до україномовних груп. Ігноруйте повідомлення, написані не українською мовою, намагайтеся не поширювати їх.

- Телебачення. Кожного разу коли ви бачите український канал, на якому нема державної мови - негайно перемикайте такий канал! Дивіться виключно україномовні передачі, вони є і кількість їх лише зростатиме а процес цей в чималій мірі залежатиме від вас.

- Радіо. Щоразу як лунає пісня мовою ворожої держави, якою б класною вона не здавалася - негайно перемикайте!

- Театри. Поцікавтеся якою мовою буде йти вистава. Якщо недержавною - не йдіть туди, ігноруйте!

- Газети, журнали, книжки. Все зрозуміло? Купуйте виключно україномовну продукцію!
Все перераховане - це зовсім нескладно. 

Ну і ще одне, ДУЖЕ важливе питання, яке має обов'язково вирішити патріот України: налаштувати мову видачі інформації пошукових мереж!

Очікуваний результат у випадку МАСОВОГО дотримання громадянами цих правил: впродовж всього одного-двох місяців інтернет, соціальні мережі та групи, телебачення, радіо, театри та друкарні побачать суттєве зменшення своєї неукраїномовної аудиторії. Почнуть розбиратись що трапилось - дійдуть висновку що проблема саме у відсутності української мови. Зроблять висновки, почнуть українізуватися!

Майте на увазі та запам'ятайте назавжди: підтримка неукраїнських засобів масової інформації - це те ж саме що фінансування агресора через покупку його товарів. Бо теле-аудіо- та інші види інформації - це і є продукція, на якій заробляють гроші. Якщо воно неукраїнське - то й гроші заробляють ті, чиєю мовою йде трансляція...Дякую за поширення цієї статті, ми всі робимо спільну справу та відновлюємо конституційний лад та історичну справедливість. Слава Україні!
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Флеш-моб: українізуй свій фейсбук


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади