Електронне голосування


11:40, 08 березня 2016

1. Голосування через мережу інтернет, протокол https для тих, хто перебуває на території України або поза межами.
Місце голосування: будь-яке місце на території України або поза межами з доступом в мережу internet. Це може бути: квартира або будинок з заведеним інтернетом (дротовий чи бездротовий), місце роботи, кафе, ресторан, готель, місце відпочинку... Пристрої для голосування: комп'ютер, ноутбук, нетбук, смартфон, планшет, медіаплеєр або телевізор з доступом в інтернет. Для надійної ідентифікації та верифікації застосування SMS-підтверджень на мобільний телефон.

2. Голосування через мережі банкоматів або банківських терміналів на території України з використанням банківської пластикової карти у якості способу ідентифікації та верифікації.


Дуже важливий момент: контроль свого голосу. В будь-який момент до оголошення результатів виборець має можливість повернутись на сайт та перевірити свій голос. У випадку розбіжностей - моментальне звернення у відповідні служби, скажімо СБУ та терміновий розгляд такої скарги з залученням адміністраторів серверу, підняття логів та журналів подій. 
Відмова від таємниці голосування як інструменту маніпуляцій та фальсифікацій! Відсутність таємниці голосування сприятиме всебічному розвитку демократії та культури виборця.

Додано в результаті пропозицій: геолокація. Дозвіл від користувача (для голосування треба обов'язково погодитись) на визначення місцеположення пристрою на базі найсучасніших технологій.


Зміст цієї статті може змінюватись, що буде наслідком обговорень, пропозицій та зауважень.

Розпочати обговорення запропонованої системи: https://www.facebook.com/groups/158274327889138/
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Створення електронної бази даних виборців


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади