Досягнення Тимошенко-прем'єра 2007-2010, частина друга


23:54, 28 січня 2017

Як і обіцяв, продовження статті про патріотку України, сильного політика та просто розумної людини і гарної жінки - шановної Юлії Володимирівни. У першому блоці я розглянув успішний бліцкриг за 7 місяців першого її прем'єрства, тепер давайте розглянемо другий термін з 18 грудня 2007 р. по 11 березня 2010 року (тобто неповні 3 роки): Друге прем'єрство Юлії Тимошенко припало на період світової фінансово-економічної кризи 2008–2009, що ставило перед урядом численні нестандартні виклики. З іншого боку, ситуацію ускладнювала конфронтація з Президентом, який активно втручався в роботу Кабміну. Вона прямо і відкрито звинувачувала Нацбанк у свідомій маніпуляції гривнею, а Президента Ющенка — у змові з керівництвом НБУ (чого не було ні при Януковичу, ні при Порошенко - прем'єри та міністри навіть не сміли такого сказати, тому що було все договорено та потоки поділені, а також прибуток від падіння гривні). Отож, основні успіхи (знову ж вся інформація з української вікіпедії):

1. У розпал світової економічної кризи вдалося не допустити дефолту країни, як би не старалися Ющенко з Януковичем (і той же Порошенко) вставляти їй палки в колеса та блокувати урядові ініціативи.

2. Антикризова підтримка гірничо-металургійного комплексу, аграрного сектора, хімічної промисловості, будівництва. Звертаю увагу на слові підтримка, а не як модно забирай і побільше, якось викарабкаються.

3. Перехід на прямі торговельні відносини з РФ у газовій сфері (чим самим знизила ціну на газ, скоро читайте продовження про це). Ну цю тему активно пропагують з 2010 р, тому що Юля відірвала великий шматок заробітку у Фірташа і подільників (Ющенко в тому числі), за що її не простили та посадили у в'язницю при правлінні Донецького. До слова ціна на газ за контрактом Тимошенко на сьогодення складає порядку 140 доларів (що значно дешевше, ніж вони купують російський газ обхідною трубою зі Словаччини ї за 180 доларів).

4. Рекордні урожаї зернових (53,3 млн тонн у 2008 і 46 млн тонн у 2009) та недопущення спаду виробництва в АПК.

5. Відродження космо- та авіабудування, поновлення серійного виробництва вітчизняних літаків марки АН.

6. Стабільні тарифи на природний газ та електроенергію для населення. Це болюча тема, коли народу при стагнації економіки, стану війни, безробітті та шаленої девальвації підвищують тарифи просто космічними темпами, котрих не мала ні одна країна у світі! Розігналися так у куражу, що вже давно перелетіли обґрунтовані економічно ціни на всі тарифи без виключення, а особливо це жахіття у газовій сфері, де приналежний народу газ продають по вище ринковій світовій ціні! 

7. Розробка путівника щодо Угоди про асоціацію з ЄС і щодо поглибленої та всеохоплювальної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ).

8. Заснування інституту Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики та ухвалення пакету антикорупційних законів і нормативних актів уряду.

9. Своєчасна виплата зарплати бюджетникам, пенсій та стипендій.

10. Повернення коштів вкладникам проблемних банків.

11. Додаткові доплати вчителям, медикам та бібліотекарям, значно збільшити допомогу при народженні дитини. Тобто політика стимулювання відродження Україні, її розумового потенціалу.

12. Безкоштовне виділення близько 6 тис. квартир черговикам.

13. Виплата часткових компенсацій вкладів у колишньому Ощадбанку СРСР понад 6 млн громадян. Це вам не останнє забирати у пенсіонерів з їх очищених вже за 30-40 років стажу зарплат.

14. Запровадження зовнішнього незалежного оцінювання знань для вступу до вищих навчальних закладів

15. Закриття грального бізнесу.

Тобто підсумовуючи все вищесказане, знову бачимо політику розвитку виробництва, соціальної сфери, протистояння монополіям та блискуча дія у кризових ситуаціях! Навіть попри те, що в неї не було ні більшості у парламенті і що проти неї була ціла корумпована машина, побудована Кучмою, нездолана і продовжена Ющенко, закріплена і доведена до апогею Януковичем, та збережена і мутована Порошенко.Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Досягнення Тимошенко-прем'єра першої каденції


Українцю, підтримай себе і своїх!

Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади